Як потрапити в індію. Як оформити візу в Індію.

Індія - загадковий, містичний азіатський магніт. Пропонуємо вашій увазі відповіді на найбільш значущі при підготовці до подорожі в цю країну питання. Вони допоможуть спланувати поїздку і провести незабутній час без особливих клопотів.
Інструкція
1
Навіщо їхати? Вирішіть, з якою метою бажаєте відвідати країну. Перш за все, Індія приваблює туристів, охочих збагатити власну духовне життя. Люди приїжджають в цю країну в пошуках сенсу життя, сподіваючись знайти нові знання від вчителів в ашрамі (місце для медитацій, молитов і самопізнання). З іншого боку, багатьох відпочиваючих приваблює Гоа, острів-штат, один з кращих азіатських курортів.
2
В який час краще їхати? Визначтеся з часом поїздки. Літо в Індії цілий рік. Однак у квітні-червні там особливо спекотно, а в липні-вересні до спеки додаються мусонні дощі, тому найбільш комфортний час для поїздки - період з жовтня по березень.
3
Як дістатися до Індії? Виберіть авіакомпанію. У цю країну літають літаки компанії «Аерофлот» (вильоти з Москви), «Air India», «Turkmenistan Airlines» (Туркменські авіалінії), «Qatar Airways» (Катарські авіалінії), «Київські авіалінії», «Emirates», «Etihad Airways ». Безпосадочні рейси здійснюються тільки компанією «Аерофлот» (6 рейсів на тиждень до Делі і 3 до Бомбея). З точки зору економії грошей, найвигідніше подорожувати туркменськими авіалініями, які зараз розвинені на європейському рівні. Вартість перельоту від 15000руб. до 24000руб.
4
Чи потрібна віза? Вирішіть питання з візою. Індія - візова країна. Візу можна отримати самостійно, звернувшись в Індійський Візовий Центр (IVSC) у м Москва. Для отримання візи необхідні документи: дійсний закордонний паспорт і його копія, 2 фотографії 3,5х4,5 за вимогами, розміщеним на сайті www.ttsvisas.ru, копія російського паспорта, заповнений опитувальний лист, декларація, копія авіаквитка в обидва кінці, ваучер на розміщення в готелі в Індії. Оформлення візи займає 5-7 робочих днів для росіян. В особливих випадках посольство може запросити на співбесіду. Більшість туристичних агентств допоможуть не тільки оформити візу, але і забронюють готель.
5
Які бувають готелю? Виберіть місце проживання. Готелі в Індії різноманітні. Це і розкішні 5-ти зіркових типу «Шератон» та «Тадж» (номер в середньому на добу коштує від $ 300), і середні 3-4 * (від $ 100 в добу), і економічні 2 * (від $ 60 на добу), і дешеві non-star (від 50 рупій за добу). Причому ціни значно знижуються, якщо номер бронюється заздалегідь.
6
Що можна побачити і скільки коштуватиме поїздка? Складіть план культурних заходів і відвідування визначних пам'яток. Звичайно, перш за все, це «Золотий трикутник»: Делі-Агра-Джайпур, тури від $ 420. Поїздка в Ашрам: Ашрам в Делі (Ашрам Шрі Ауробіндо), проживання від 10 до 65 рупій на добу або Ашрам в Бомбеї (Ашрам Сатья Саї Баби «Дхармакшетра»). Всього, з урахуванням перельотів, вартості готелю та екскурсійної програми, для двотижневої поїздки знадобиться близько $ 1000.