Як вивести клей момент з одягу. Як вивести пляму від клею момент.

Випадково посаджене пляма на улюблену річ може зіпсувати її безповоротно. Якщо ви забруднили одяг клеєм, не варто впадати у відчай. Ви зможете вивести пляму від клею в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • Вода, ватяний диск, ацетон, бензин, розчинник 646
Інструкція
1
Столярний клей з одягу дуже просто видалити. Змочіть ватяний диск теплою водою і протріть пляму. Синтетичний клей можна вапна за допомогою ацетону. Змочіть тряпочку ацетоном, потім протріть пляму, поки воно не зникне з одягу. При необхідності слід використовувати щітку для одягу. Не слід застосовувати ацетон з синтетичними тканинами.
2
Очистити клей від одягу ви можете за допомогою розчинника 646. Його можна придбай в будь господарському магазині. Застосовувати його можна не до всіх типів тканини, а тільки до натуральних. Нанесіть розчинник на пляму, потім ретельно промийте теплою водою.
3
Найдієвішим способом проти клею моменту є бензин. Цей метод простий у застосуванні. Нанесіть бензин на пляму, після видаліть ганчірочкою або ватяним диском. Не варто забувати про те, що повністю видалити клей з одягу практично неможливо, тому намагайтеся дуже акуратно ставитися до своїх речей.