Як поливати пальму.

Екзотичні кімнатні рослини завоювали любов людей незвичайним зовнішнім виглядом і розмірами, особливо це стосується пальм. Рослину можна купити в будь-якому магазині живих кімнатних рослин і квітів. Правда ціна екзотики на порядок вище інших, але виростити пальму з кісточки може і не вийти. Якщо вам потрібна пальма прямо зараз, купите її в магазині, але, навіть якщо пальма родом з посушливих місць, її потрібно правильно поливати.
Інструкція
1
Для поливу прокип'ятіть воду. Можете придбати звичайну питну воду в пляшках і поливати рослину їй, але вона повинна бути негазованої і з низьким вмістом солей і мінеральних речовин.
2
Влітку поливайте пальму щоденно, але стежте, щоб вода не застоювалася на поверхні землі. Надлишок вологи небажаний, рослина може почати хворіти. Використовуйте воду кімнатної температури.
3
Взимку поливайте рослину помірно. Все залежить від вологості і температури приміщення. Змочуйте землю раз на тиждень, найчастіше не потрібно. Якщо пальма перебуває в приміщенні з температурою повітря 7-15 градусів, полив виробляєте раз на місяць.
4
Якщо ви виявили, що у пальми пожовкло листя, просто окропити її з пульверизатора. Пожовтіння частіше не пов'язано з нестачею води в грунті. Влітку оббризкуйте пальму щоденно, а якщо ви перемістили її на вулицю, змочуйте листя водою вранці і ввечері.
Корисна порада
Кількість води для поливу повинна дорівнювати приблизно 1/4 обсягу землі, в якій росте пальма.