Як підключити супутникову антену.

Супутникова антена дозволяє не тільки приймати сигнали високоякісного формату телевізійних програм, але і дає можливість з'єднати свій комп'ютер з глобальною мережею інтернет, а також скористатися телефонним зв'язком у місцях, де немає можливості провести звичайні телефонні лінії. Тим самим, навіть у найвіддаленіших районах можна отримувати якісні послуги і бути завжди на зв'язку.
Вам знадобиться
  • супутникова антена, кронштейн для кріплення антени, металеві дюбелі, перфоратор, супутниковий ресивер або DVB-карта, кеоксільний кабель, компас, дані супутників і їх транспондерів
Інструкція
1
Оберіть місце для установки супутникової антени. Воно повинно бути як доступним для профілактичних робіт, так і недоступним для зловмисників. Також має бути найкоротша відстань до супутникового ресивера. Якщо ваші вікна виходять на південну сторону, і перед ними немає високих перешкод, наприклад, високого дерева або стіни сусіднього будинку, то найкраще встановити антену біля вікна.
2
Зберіть антену як зазначено в інструкції. Закріпіть кронштейн підтримки антени до стіни за допомогою металевих дюбелів. Намагайтеся дотримуватися ідеальну горизонталь. Прикріпіть антену спеціальними кріпленнями до кронштейну. За допомогою компаса зорієнтуйте її на південь, так як в основному всі супутники знаходяться на геостаціонарній орбіті в цьому напрямку. Приєднаєте конвертер, до нього прикріпіть кеоксільний кабель. Намагайтеся відразу брати метраж з запасом, щоб було якомога менше з'єднань. Кабель кріпите надійно, від цього залежить якість сигналу.
3
Вимкніть супутниковий ресивер або комп'ютер з мережі. Приєднаєте антенний кабель до супутникового ресивера в гніздо «LNB IN» або «IF INPUT». Якщо підключаєте до комп'ютера, то в гніздо DVB-карти. Увімкніть пристрій. Для настройки антени на супутник, скористайтеся даними з сайту www.lyngsat.com або www.flysat.com, де вказані доступні в даній місцевості супутники, їх транспондери і дані для введення в ресивер або в DVB-карту.