Як брати участь в тендерах. Як працювати за тендером.

Як і більшість будь-яких бізнес-процесів, для тендера характерні певні правила підготовки та проведення, а також умови для участія.Для того щоб стати лідером серед інших беруть участь компаній, вам слід запропонувати таке рішення, яке буде найкращим чином відповідати вимогам і побажанням самого замовника.

Щоб брати участь в тендерах, вимагає серйозна підготовка, що включає в себе певну кількість обов'язкових вимог.

  1. Спочатку вам слід детально вивчити всю документацію для тендера, яка буде надана замовником. Подаючи заявку для участі в торгах, компанія-учасник оголошує про свою готовність надати продукт, послуги або роботу, які слід виконати для замовника. Розбіжності в розумінні предмета тендеру між компаніями-учасниками та замовником досить часто призводять до ситуації, коли перемогла організація виявляється не в силах виконати свої зобов'язання за тендером. А в даному випадку виконавець замовлення негайно потрапляє в загальноросійський «чорний список» званий реєстром невиконавчих постачальників.
  2. Слід постійно і своєчасно бути поінформованим про стан того чи іншого тендера, який оголошений замовником на торгах. Бажано завчасно почати роботу з підготовки всіх необхідних документів, а також повному контролі даного процесу.
  3. Під час самої підготовки до участі в тендері варто продумати і скласти певну стратегію участі і надалі точно дотримуватися її, враховуючи при цьому, всі обставини проведення торгів.
  4. Для того щоб брати участь в тендерах, необхідна присутність на торгах кваліфікованого фахівця, який здатний перевірити роботу всіх компонентів комп'ютера для участі в електронному аукціоні. Варто подбати про запасний вихід в глобальну мережу Інтернет.
  5. Не потрібно розглядати процедуру оформлення заявки учасника як просту формальність, адже недотримання такої незначної деталі, стане причиною виключення претендента зі списку учасників торгів. Більшість компаній, починаючи працювати з системою держзамовлень, погано уявляють всю специфіку такої роботи. Допущені помилки стають причиною повного провалу претендента, внаслідок чого кандидат припиняють свою участь в торгах, і перспективний напрям їх діяльності залишається лише не реалізованою ідеєю.
  6. Вигравши тендер, при укладенні контракту з замовником, слід приділити особливу увагу всій процедурі, а також подальшому дотриманню вимог договору.