Як понизити гемоглобін народними засобами. Як знизити рівень гемоглобіну.

Результат аналізу крові показав, що у вас підвищений гемоглобін? Не варто впадати у відчай і бігти в аптеку за ліками, в цьому випадку відмінно допоможе народна медицина і правильне дієтичне харчування. Гемоглобін підвищується при фізичних навантаженнях і заняттях спортом, підвищений гемоглобін часто зустрічається у лижників, альпіністів і пілотів.
Вам знадобиться
  • - мумійо,
  • - гірудотерапія (п'явки),
  • - правильне харчування,
  • - вода із соком лимона.
Інструкція
1
Відмінним народним засобом для зниження гемоглобіну є муміє, яке видобувається в печерах і тріщинах скель. Муміє легко розчиняється у воді і має велику кількість корисних речовин, які нормалізують рівень гемоглобіну в крові. Розвести в чарці води 0,2 гр. муміє і випити на ніч. Приймати 10 днів підряд, зробити перерву 5 днів і повторити процедуру. Під час лікування необхідно виключити алкогольні напої та снодійні препарати.
2
Нормалізувати рівень гемоглобіну в крові допоможуть п'явки (гірудотерапія). В слині п'явок містяться спеціальні ферменти, які не тільки регулюють рівень гемоглобіну, а й покращують склад крові.
3
Важливо й правильне харчування. Виключіть з раціону м'ясні продукти (замініть їх рибою або іншими морепродуктами - креветками, кальмарами, мідіями і восьминогами), а також червоні фрукти і ягоди. Щодня їжте більше свіжих овочів і фруктів. Основною вашою їжею повинні бути каші - гречка, овес, перловка. Частіше вживайте салат зі свіжих трав.
4
Здайте кров як донор, це стимулює вироблення нової молодої крові. За допомогою цього способу рівень гемоглобіну повинен знизитися.
5
Найпростіший спосіб розрідження крові - пити багато рідини (фільтрованої). Необхідно випивати щодня по три літри води змішаної з соком лимона протягом трьох місяців.
Зверніть увагу
Аспірин відмінно розріджує кров і знижує гемоглобін, але вживати його у великих кількостях вкрай не рекомендовано.
Корисна порада
Досить часто підвищений гемоглобін зустрічається у курців, тому всерйоз задумайтесь про те, щоб кинути палити і почати стежити за своїм здоров'ям.