Як відновити мікрофлору кишечника після прийому антибіотиків. кисломолочні антибіотики.

Антибактеріальні препарати вбивають 50-70% мікрофлори кишечника. Досить однократного прийому антибіотика, щоб корисні бактерії, що містяться в кишечнику, загинули. Відновлення кишкової мікрофлори процес тривалий і складний, адже не завжди біфідобактерії добре засвоюються в шлунково-кишковому тракті.
Інструкція
1
Якщо у вас немає проблем зі шлунком, приймайте біфідо і лактобактерії, які продаються в аптеках у формі капсул для прийому всередину. Пийте їх, дотримуючись інструкції до препарату. Дотримуйтесь необхідний інтервал між прийомами таблеток і витримуйте інтервал між прийомом препарату і прийомом їжі. Інакше засвоєння корисних бактерій в кишечнику буде частковим, а часом і зовсім не послідує позитивного результату.
2
Хвороби шлунка, такі як гастрит, виразка і знижена функція підшлункової залози ускладнять засвоєння біфідобактерій. Тому краще вводите їх в кишечник у вигляді мікроклізм. Для цього разову дозу препарату розводите в 5-7 мл кип'яченої води і в положенні лежачи вводите в пряму кишку, після чого лежите на лівому боці близько 30 хвилин.
3
З натуральних засобів, які відновлюють мікрофлору кишечника після прийому антибіотиків, можете вживати кисломолочні продукти. Купуйте їх тільки свіжі. Чим довше зберігався продукт, тим більше загинуло в ньому корисних бактерій і користі від нього не буде. Кисломолочні продукти не тільки відновлять мікрофлору при регулярному прийомі, а й поліпшать в цілому роботу шлунково-кишкового тракту.
Корисна порада
Перед тим як щось приймати, а тим більше давати маленькій дитині, проконсультуйтеся з фахівцем.