Як налаштувати бездротову мережу на ноутбуку. Як спіймати вай-фай.

Ноутбуки завойовують все більше визнання у порівнянні зі звичними стаціонарними комп'ютерами. Це обумовлено, в основному, їх мобільністю, компактністю і зручністю в експлуатації. Не дивно, що при використання ноутбука багато хто намагається відмовитися від проводового інтернету. Кабель прив'язує ноутбук до конкретного місця, тим самим прибираючи всі його переваги. Але є багато способів створення бездротової мережа для ноутбука в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • Wi-Fi роутер
  • мережевий кабель (зазвичай надається в комплекті з роутером).
Інструкція
1
Придбайте Wi-Fi роутер. Це не обов'язкове пристрій для настройки бездротової мережі, але такий спосіб самий простий і зручний. Виберіть роутер виходячи з можливостей вашого ноутбука і необхідної зони розповсюдження сигналу.
2
Підключіть ноутбук до роутера за допомогою мережевого кабелю LAN, вставивши його в будь-який вільний слот крім головного. В адресному рядку браузера наберіть//192.168.0.1. Перед вами відкриються настройки роутера. Встановіть пароль для доступу до налаштувань роутера. Введіть параметри підключення до інтернету, керуючись вимогами вашого провайдера.
3
Відкрийте настройки бездротової мережі в Wi-Fi роутер. Вкажіть потрібні варіанти передачі даних і шифрування. Краще всього використовувати мережа 802.11n з шифруванням WAP-PSK або WPA2-PSK. Дана мережа підтримує високу швидкість передачі даних на великій відстані, а шифрування вважається найнадійнішим. Обов'язково введіть складний пароль, що складається з латинських букв і цифр.
4
Перезавантажте роутер, відключивши від нього харчування секунд на 20. Зайдіть в пошук бездротових мереж на вашому ноутбуці, виберіть мережа , яку ви нещодавно створили, і підключіться до ній, ввівши пароль.
Корисна порада
Завжди встановлюйте складні паролі.Роутер краще ставити в центрі квартири, щоб забезпечити якісний сигнал у всіх її куточках.