Як очистити комп'ютер повністю. Як почистити ноутбук від вірусів.

Багато користувачів стикаються з проблемою уповільнення роботи операційної системи. Вона виникає в результаті постійного засмічення системи Windows всілякими непотрібними файлами. Цей процес неможливо попередити, але можна успішно боротися з його симптомами. Основна частина системного «сміття» зберігається в тимчасових файлах, папках користувача, створених Windows і системному реєстрі. У більшості випадку очищення зазначених областей допомагає привести працездатність операційної системи в початковий стан.
Вам знадобиться
  • Доступ в інтернет
  • Обліковий запис адміністратора
Інструкція
1
Для початку необхідно очистити Windows штатними засобами, передбаченими розробниками. Для цього зайдіть в властивості локального диска і виберіть пункт «очистка диска». Цю операцію виконайте для всіх розділів ваших жорстких дисків. Функція корисна, але для досягнення нашої мети не достатня.
2
Зайдіть у властивості локального диска і перейдіть у вкладку «сервіс». Знайдіть пункт «Перевірка диска на наявність помилок» і натисніть «Виконати перевірку». Цей пункт можна проводити тільки для системного розділу.
3
Почистіть реєстр. Краще не вдаватися до ручних методів очистки реєстру, бо це може привести до видалення файлів, необхідних для стабільної роботи системи. Використовуйте для очищення системного реєстру спеціальні програми. Можете використовувати CCleaner і RegCleaner. В цьому пункті краще не виходити за рамки очистки, запропонованої програмами.
4
Встановіть програму для оптимізації роботи системи. Яскравим прикладом може послужити вельми популярна програма GameBooster. Фактично, вона самостійно оптимізує систему, виходячи з можливостей «заліза», встановленого у вашому комп'ютер е.