Як вирівняти стіни під шпалери. Як утеплюють стіну в квартирі скловолокном дивитися відео.

Якщо ви затіяли ремонт в квартирі, то вам напевно доведеться ламати голову над тим, як вирівняти стіни під шпалери. Багато декоративні покриття вимагають гладких поверхонь. Шпалери не є винятком, і стіни перед поклейкой потрібно спеціальним чином підготувати.
Інструкція
1
Щоб грамотно вирівняти стіни під шпалери своїми руками, вам знадобляться певні навички. Без належного досвіду зробити поверхню гладкою і однорідною досить складно. Найбільш часто зустрічаються два види вирівнювання стін: обштукатурювання і використання гіпсокартону. Обидва способи не позбавлені недоліків і мають свої особливості.
2
Обштукатурювання вимагає певної майстерності, самостійно провести цей вид обробки буде досить складно. Вирівняти стіни під шпалери гіпсокартоном можна і не маючи спеціальних навичок. Правда, кімната при цьому способі підготовки поверхні до поклейки стане дещо менше за розмірами. Зате вам вдасться уникнути зайвої бруду і сміття. Вирішіть, який варіант вирівнювання вам більше підходить.
3
Штукатурки являють собою сухі суміші, розведені водою. Основа сумішей - цемент або гіпс. Цементні штукатурки більш довговічні, але робота з ними вимагає кваліфікації. Якщо ви вирішили зробити ремонт в короткі терміни, краще вирівнювати стіни під шпалери на гіпсовій суміші. Вона швидше сохне, більш екологічна.
4
Перед початком робіт на стіну вмонтуйте металеву сітку. Вона дозволяє зробити шар штукатурки більш міцним. Вирівняйте кути за допомогою косинця. Встановіть штукатурний прутами так: нанесіть розчин, в нього помістіть обрізаний за розмірами предмет, вирівнявши його відповідно куту. Якщо стіна дуже нерівна, можна кріпити наугольник за допомогою шурупів.
5
Технологія штукатурення поверхні стіни припускає дуже якісну обробку з наступним шпатлюванням. Інакше через тонкий декоративний матеріал, яким є шпалери, будуть видні дефекти і шорсткості.
6
Вирівнювання стін під шпалери гіпсокартоном істотно спрощує ремонт, оскільки відпадає необхідність у використанні великої кількості штукатурки. Плити зміцните на спеціальний каркас, який робиться з металевих профілів. Їх розміри і вид вибирайте з урахуванням особливостей приміщення.
7
До початку монтажу листи гіпсокартону розмітьте за розмірами стін. Визначте отвори для розеток і вимикачів. Перед початком вирівнювання стін розмітьте, в яких місцях будуть розміщуватися електроприлади.
8
Гіпсокартон досить легко ріжеться гострим ножем. Акуратно проведіть лінію відрізу по лінійці, зламайте лист по лінії надрізу. Після розмітки на стиках сусідніх плит зніміть фаску, щоб після нанесення шпатлевочного шару сполуки не були видні.
9
Сама відповідальна операція в процесі вирівнювання стін - кріплення гіпсокартону до каркасу. Кріпіть листи саморізами для металу, відстань між місцями з'єднань має бути близько 30 см. Головки саморізів трохи утопите в плиту.
10
Стики між листами зашпатлюйте. Тепер стіни вирівняні і готові до поклейки шпалер.
11
За допомогою гіпсокартону можна підготувати стіну великої кімнати за кілька днів. Напрацювавши навички, ви побачите, що з подальшими приміщеннями справа піде швидше.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=NaOyvdX1dPk