Як перевірити модель телефону.

Останнім часом на ринку мобільних телефонів спостерігається збільшення попиту, що призводить до збільшення кількості пропозицій. Зі збільшенням виробництва мобільних апаратів з'явилася деяка плутанина в моделях. За короткий проміжок в півроку на ринку може з'явитися кілька типів однієї моделі телефону . Щоб точно визначити модель телефону , необхідно знати ці моделі в обличчя або знати способи визначення конкретної моделі.
Вам знадобиться
  • Визначення моделі телефону.
Інструкція
1
Насамперед, модель нового або недавно придбаного телефону можна за кількома ознаками: - коробка від телефону - на коробці завжди буде інформація про те, що лежить всередині, хочете ви цього чи ні; - інструкція по експлуатації - вона також містить інформацію про дану модель телефону і фотографію телефонного апарату; - батарея або корпус телефону - виробником телефону прийнято вказувати модель на батареї або на корпусі телефону (під батареєю).
2
Якщо з якихось причин з'ясувати модель телефону не вдалося, то вам допоможе індивідуальний номер телефону , який називається кодом телефону . Для отримання інформації про модель телефону , необхідно на робочому столі телефону ввести наступну комбінацію: * # 0000 #. Після введення останнього знака, на екрані з'явиться назва виробника і модель вашого телефону .
3
Також можна дізнатися модель телефону за допомогою коду телефону та мережі інтернет. Під батареєю будь-якого телефону знаходиться такий код (IMEI-код). Також цей код можна дізнатися після введення комбінації * # 06 #. Цей код треба ввести на сторіночку сайту numberingplans.com: перейдіть на сайт і натисніть посилання Number analysis tools, введіть IMEI-код в поле Enter IMEI number below і натисніть кнопку Analyse - на новій сторінці ви побачите модель свого телефону .