Як захистити себе від злому. Як захистити комп'ютер від злому.

З широким поширенням комп'ютерів і появою все більшої кількості користувачів мережі інтернет з'явилася одна велика проблема - зломи безпосередньо комп'ютерів і акаунтів на всіляких ресурсах. Рядовому користувачеві дані дії не несуть великих неприємностей, максимум - неприємний осад на душі. А ось для тих, хто зберігає у себе на комп'ютері важливу інформацію, або користується інтернет-гаманцями, злом може нанести серйозний удар навіть по фінансовому стану. У зв'язку з цим, рекомендовано якомога ретельніше захищати свій комп'ютер від проникнення зловмисників. Але не варто спокушатися - якщо справжній професіонал вдалим метою отримати доступ до вашого ПК - він це зробить.
Вам знадобиться
  • доступ в інтернет
  • обліковий запис адміністратора
Інструкція
1
Встановіть антивірус. Цією програмою не варто нехтувати ні в якому разі. Порядку 90% інтернет вірусів може зупинити середня по потужності антивірусна програма.
2
Встановіть фаєрволл. Навіть якщо антивірусне ПЗ включає себе функцію фаєрволла, обов'язково встановіть додаткову програму. Функцію запобігання небажаних підключень вони виконують на порядок краще антивірусного фаєрволла.
3
Закрийте загальний доступ до всіх файлів і папок на вашому комп'ютері. Робити це необхідно для всіх локальних дисків, у тому числі і USB носіїв. Запам'ятайте, що навіть 1 файл, до якого підтримують обмін, є відмінним помічником зловмисникам. Особі увагу зверніть на мережеві принтери і подібні пристрої.
4
Не використовуйте легкі паролі. Завжди встановлюйте паролі, що містять і цифри і букви різного регістра. Використовуйте різні паролі від e-mail і акаунтах на сайтах.
5
Золоте правило всіх користувачів ПК - ніколи не використовуйте для доступу в інтернет аккаунт адміністратора. Створіть додатковий акаунт з мінімальними можливостями і користуйтеся ним.
В даний час все більше людей використовують інтернет для спілкування, роботи, покупок та отримання корисної інформації. І дуже часто хакери, що створюють масу вірусів, здатних не тільки отримати доступ до інформації, а й пошкодити комп'ютер . Тому дуже важливо вміти захищати свій комп'ютер для того, щоб запобігти можливі проблеми і не допустити проникнення вірусів.
Інструкція
1
Перш за все, необхідно встановити на комп'ютер антивірус, який здатний не тільки виявляти шкідливі програми і віруси, як в реальному часі, так і вже проникли на ваш комп'ютер , але і знешкоджувати їх.
2
При цьому не забувайте про те, що ваш антивірус повинен регулярно оновлюватися, оскільки щодня з'являється безліч нових програм, які ваш антивірус без оновлення може і не знайти.
3
Наступним кроком по захисту вашого комп'ютер а є регулярне оновлення того з браузерів, яким ви користуєтеся постійно. Зараз у всіх браузерах час від часу знаходять будь-які недоліки, тому періодично випускаються нові версії, що усувають ці прогалини.
4
Одним з уразливих місць в комп'ютер е, є пароль, який для досвідчених хакерів не так вже складно зламати. Тому намагайтеся придумувати паролі, що містять не тільки цифри, але і букви. Причому, чим більше знаків в вашому паролі, тим краще.
5
Ніколи не зберігайте свої паролі в комп'ютер е. Намагайтеся небудь записувати їх, або тримати на знімних носіях.
6
Ніколи, ні під яким приводом, не передавайте і не показуйте нікому свої дані, а також не довіряйте незнайомим людям, які звертаються до вас в інтернеті.
7
При роботі в інтернеті проявляйте пильність. Якщо ви вводите свій пароль на сайті, обов'язково перевірте відповідність URL адресою сайту, який ви маєте намір відвідати.
8
Якщо у вас є банківські карти, то намагайтеся взагалі не використовувати інтернет при здійсненні платежів.
9
Важливо пам'ятати, що захист вашого комп'ютер а - в ваших руках, тому намагайтеся довіряти обслуговування та настройку мережі грамотним фахівцям і дотримуйте їх рекомендації щоб уникнути різних проблем.