Як визначити, Які драйвера потрібні.

Якщо під рукою не виявилося диска з підходящими драйверами , можна використовувати спеціальне програмне забезпечення або скористатися відповідним інтернет ресурсом.Следуйте інструкції варіанта, при якому можна знайти драйвера навіть для не обумовлених системою пристроїв.
Інструкція
1
Відкрийте «Головне меню». Натисніть праву кнопку мишки на значку «Мій комп'ютер». Виберіть пункт «Властивості».
2
З'явиться вікно «Властивості системи». У вкладці «Обладнання», натисніть кнопку «Диспетчер пристроїв».
3
В «Диспетчері пристроїв» виберіть пристрій, драйвера якого потрібно визначити, наприклад відеокарту. В панелі керування натисніть на кнопку «Відобразити вікно властивостей».
4
У вікні, перейдіть у вкладку «Відомості». У випадаючому списку виберіть пункт "Код екземпляра пристрою". У нижній частині вікна ви побачите довгий набір символів, запишіть його на аркуш паперу.
5
Далі, відкрийте сайт devid.info. У рядку пошуку введіть виписаний код пристрою і натисніть на кнопку "Шукати". В результаті буде виданий список всіх відповідних драйверів.
Часто буває так, що ви встановили якесь нове обладнання в системний блок комп'ютера, а Windows категорично відмовляється його правильно розпізнавати і не може встановити відповідні драйвери. Добре, якщо під рукою є компакт-диск з драйверами від виробника.
Інструкція
1
Існує як мінімум три простих способи дізнатися, які драйвери потрібні новому пристрою. Зверніться безпосередньо на офіційний сайт виробника устаткування. Зайдіть в розділ «Підтримка, який є на кожному сайті і пошукайте опис, інструкції і найсвіжіші драйвера для вашого пристрою. Скачайте їх на жорсткий диск, розпакуйте і встановіть стандартними засобами Windows. Нове обладнання повинне визначитися і заробити.
2
Якщо ви не знаєте виробника устаткування, скористайтеся іншим способом дізнатися, які драйвери потрібні непізнаного влаштуванню. Для цього зайдіть в «Диспетчер пристроїв Windows (Мій комп'ютер - Властивості - Диспетчер пристроїв). Знайдіть непізнане пристрій і відкрийте його властивості. Перейдіть на вкладку «Відомості і в поле« Властивість виберіть «ИД обладнання. З усіх з'явилися в поле нижче рядків тексту скопіюйте першу, натиснувши на неї правою кнопкою мишки і вибравши «Копіювати. Відкрийте браузер і зайдіть на сайт пошуку пристроїв за кодом: http://devid.info/. В поле «Шукати вставляйте скопійоване рядок з кодом і в з'явилася таблиці знайдених результатів вибирайте будь-який вподобаний драйвер. Завантажуйте його і встановлюйте в систему.
3
Однак самий простий і зручний варіант, який дозволяє не тільки дізнатися, які драйвери потрібні вашому обладнанню, але і автоматично їх встановити чи оновити - скористатися менеджерами установки драйверів, такими як DriverPack Solution або SamDrivers. Завантажити їх можна абсолютно безкоштовно. А вигода від їх використання очевидна: вони автоматично встановлюють драйвери для переважної більшості комплектуючих і, тим самим, економлять ваш час. На той випадок, якщо раптом знадобиться відкотити встановлені драйвери, перед запуском менеджерів створіть ще одну точку відновлення системи.