Як підібрати контактні лінзи.

Для корекції проблем із зором використовують контактні лінзи . У спеціальних салонах оптики з продажу, підбору лінз ви можете придбати кольорові лінзи , лінзи для роботи на комп'ютері, одноденні одноразові лінзи . У контактних лінзах можна займатися різними видами спорту, вести активний спосіб життя, бігати, плавати і т.д. Вони зручні, не обмежують поле зору, до них легко можна звикнути.
Інструкція
1
Розрізняють контактні лінзи з дизайну (мультифокальні, сферичні, торичні); за матеріалом (м'які і жорсткі); по режиму носіння лінз (традиційні, лінзи гнучкого режиму носіння, контактні лінзи пролонгованої режиму носіння, контактні лінзи частою і планової заміни); за ступенем прозорості (прозорі і забарвлені); за призначенням (терапевтичні, косметичні, декоративні та оптичні).
2
Перед вибором контактних лінз необхідно пройти повне обстеження в офтальмологічному кабінеті у фахівця. Обстеження у лікаря-офтальмолога включає в себе тести для визначення гостроти зору і периферичного зору, оцінку роботи очних м'язів, визначення внутрішньоочного тиску. Після проведення необхідних досліджень лікар видасть висновок про спосіб корекції зору.
3
Для підбору контактних лінз вам необхідно звернутися в спеціалізований салон оптики. Очі кожної людини мають різний розмір і форму, тому лікар-офтальмолог попередньо проведе спеціальні вимірювання очного яблука, його поверхні, досліджує рогівку очей. В підборі лінз дуже важлива ступінь сухості очей.
4
Всі дослідження органа зору проведені, і офтальмолог починає надягати на очі пробні лінзи . Далі через кожні 10-15 хвилин лікар перевіряє стан контактних лінз. Можливо, доведеться поміняти кілька пар контактних лінз, щоб переконатися, що лінзи зручні для вас, щільно і правильно прилягають і, що найголовніше, забезпечують хороший зір.
5
Необхідно навчитися надягати і знімати контактні лінзи , доглядати за ними. Додатково в салоні оптики купується контейнер для контактних лінз і розчини для їх зберігання. Не рідше одного разу на рік потрібно відвідувати лікаря-офтальмолога з метою своєчасної корекції гостроти зору.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=n_nDNLT7Y-g