Як зробити локальну мережу будинку.

Зараз, в еру активного розвитку інформаційних і комп'ютерних технологій, мало хто уявляє собі будинок або квартиру без наявності хоча б одного комп'ютера. А часто подібних пристроїв набагато більше. Не дивно, що виникає бажання організувати нехай маленьку, але власну локальну мережа в межах своєї квартири чи під'їзду. На щастя, зараз можна вибрати один з маси різних варіантів вирішення даного питання. І більшість з них практично не вимагає фінансових витрат.
Вам знадобиться
  • Wi-Fi роутер
  • Wi-Fi адаптери
  • мережевий кабель
Інструкція
1
Виберіть тип локальної мережі. Це може бути дротова або бездротова мережа . Другий варіант вкрай зручний в тому випадку, коли серед пристроїв переважають ноутбуки, а не персональні комп'ютери. Якщо вибір ліг саме на Wi-Fi мережа , то для її організації вам буде потрібно роутер.
2
Підключіть кабель інтернету до роутера. Зазвичай для цього використовується головний Internet або WAN порт. Відкрийте настройки роутер. У більшості випадків для цього необхідно ввести в адресному рядку браузера//192.168.0.1. Обов'язково встановіть пароль для доступу до роутера - це убезпечить вас від можливого злому. Тепер зайдіть в налаштування інтернету і введіть всі дані, що надаються провайдером. Найчастіше вони збігаються з настройками, що вводяться при установці кабельного підключення до інтернету.
3
Зайдіть в настройки Wi-Fi точки доступу у вашому роутере. Встановіть пароль на майбутню мережа . Виберіть тип шифрування даних WPA2-PSK або WPA-PSK. Шифрування WEР краще не використовувати, тому що захист у такого каналу вельми слабка.
4
Перезавантажте роутер і переконайтеся, що з'єднання з інтернетом встановлено. Підключіться з ноутбуків до створеної Wi-Fi точці. Якщо у вас є комп'ютери, то придбайте для них Wi-Fi адаптери. Ці пристрої дозволять підключати комп'ютери до вашої локальної мережі без мережевих кабелів.
Зверніть увагу
Можливо, доведеться придбати кілька роутерів для збільшення зони покриття мережі.