Як підтримати друга.

Підтримка - це не вислухати один раз людини про те, як йому погано, і не кинути стандартне «не переживай, все буде добре!». Підтримати - значить бути другом, надійною опорою для близької людини. Все це повинно відчуватися постійно і виражатися різними способами.
Інструкція
1
Завжди з повагою ставтеся до почуттів ваших близьких. Якщо ви бачите, що вони відчувають розчарування, присутнє почуття загубленості, дайте зрозуміти, що ви готові допомогти і вислухати в будь-який момент. Головне - уважно слухати те, що вам каже близька людина. Якщо він хоче виговоритися саме вам, то значить він відчуває довіру, і потрібно з повагою до цього ставитися. Висловивши все, що у нього на душі, йому стане набагато легше, а вам приємно, що ви змогли його підтримати.
2
Також підтримкою можуть служити невеликі подарунки не з нагоди, а просто так. Приємний сюрприз завжди дасть зрозуміти вашому другові, що він особливий.
3
Не забувайте робити компліменти людині в присутності інших. Ніщо не підтримає краще, ніж приємні слова на його адресу в присутності людей.
4
Якщо у вашого друга важка хвилина в житті, постарайтеся відвернути його, переключити увагу на позитивні речі. Сидіти вдома і сумувати - не кращий метод. Можна сходити в кіно на цікаву комедію, влаштувати вечірку або сходити зі старими друзями кудись відпочити.
5
Зрозумійте найважливіше - розуміти людину, співчувати і підтримувати - це не витирання сліз хусткою, а активна позиція, щоб поліпшити ситуацію. Друзі завжди прийдуть на допомогу в скрутну хвилину. Якщо для вас це не складно і завжди приємно, то ви відмінний друг, на якого можна покластися і опереться.Не забувайте - справжня дружба складається не тільки з уміння переживати і співчувати, а й від усієї душі радіти за друга , як за самого себе. Дружба - людське почуття, що складаються з взаєморозуміння і радості спілкування.