Як продовжити життя акумулятора.

Літієво-іонні акумулятори, використовувані в ноутбуках і мобільних телефонах, відрізняються від інших видів батарей і припускають дотримання певних правил експлуатації. Деякі прості рекомендації допоможуть продовжити життя вашого акумулятора.
Інструкція
1
Перш за все, потрібно пам'ятати про те, що літієво-іонні акумулятори слід заряджати часто. Не потрібно чекати, поки батарея повністю розрядиться. Бажано заряджати її, коли вона ще перебуває в робочому стані. На роботі батареї анітрохи не позначиться, якщо ви від'єднайте її від зарядного пристрою до закінчення повної зарядки. Чи не небезпечно для такої батареї, якщо вона залишається в зарядному пристрої після того, як зарядилася.
2
Виняток становлять батареї, що показують рівень заряду. Для дотримання точності датчика рекомендується щомісяця здійснювати цикл повної розрядки і зарядки. При цьому система оновить показання рівнів максимального і мінімального заряду.
3
При досягненні батареєю повної зарядки батареї ноутбуків автоматично відключаються. Таким чином, при роботі комп'ютера від мережі батарею немає сенсу від'єднувати. Але якщо пристрій працює від мережі значний час, рекомендується все ж від'єднати акумулятор. Пов'язано це з тим, що включений ноутбук достатньо сильно нагрівається і батарея при цьому може почати втрачати ємність.
4
Акумулятори літієво-іонного типу при продажу вже частково заряджені, так що готові до використання відразу після покупки. Немає сенсу купувати акумулятори про запас - ємність батареї знижується незалежно від того, експлуатується чи вона чи ні.
5
Не можна тривалий час зберігати батареї повністю зарядженими, інакше після декількох місяців «консервації» акумулятор може просто не включитися. Бажано при виведенні батареї з обігу на тривалий термін залишати в ній трохи менше половини заряду. Найкраще місце для зберігання - холодильник.
6
Згубно для літієво-іонної батареї, коли її заряджають при мінусовій температурі. Через кілька циклів такої зарядки акумулятор просто вийде з ладу.
7
Купуйте тільки сертифіковані акумулятори відомих виробників. Спроба заощадити на дешевій, але неякісної батареї може призвести до сумних наслідків, аж до вибуху її у включеному ноутбуці.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=M23WCjgvJHE