Як зробити швидку їжу. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Ритм сучасного міста задає і темп нашого з вами життя. Ми нічого не встигаємо: виспатися, провести час з близькими людьми, частенько не вистачає часу на те, щоб забратися в будинку або - поїсти. Перекуси на ходу псують шлунок, не приносять задоволення і толком не вгамовують голоду. Вихід: зловчитися і навчитися готувати швидко.
Інструкція
1
Найпростіший і всім відомий вихід - вермішель, пюре або суп швидкого приготування. Таку їду можна з повним правом назвати "швидкої" - відкрив пачку, залив окропом, через п'ять хвилин вже уплітає за обидві щоки. Але чи можна таку їду назвати повноцінною? Навряд чи. Такими "снеками" не можна зловживати, навіть якщо вони вам дуже подобаються. Пам'ятайте, що у вашого шлунка можуть бути переваги, відмінні від ваших. Йому потрібні вітаміни, мікроелементи, клітковина і здоровий баланс білків, жирів і вуглеводів.
2
Однак що ми робимо? Відмовившись від "бич-пакета", як вермішель швидкого приготування називається в народі, ми йдемо до закладів "общепита" - забігайлівки, де штовхаємо в себе гамбургери і картоплю-фрі, запиваючи все це колою. Швидко? Більш ніж. Тут навіть окріп не потрібен - тільки черга відстояти, а в черзі можна як і раніше віддаватися роботі (переглядаючи, наприклад, свій бізнес-план), не втрачаючи часу дарма. Але якщо ви і ходите в подібні заклади, обов'язково звертайте увагу на те, з чого зроблений той бутерброд, який ви їсте. І пам'ятайте: гамбургер гамбургеру ворожнечу. Відвідайте кілька таких місць і виберіть те, яке більше припаде до душі вашому шлунку.
3
Якщо ні перший, ні другий варіант вас не влаштовує, ви йдете в супермаркет, купуєте їжі і, прийшовши додому, сідайте за стіл, з усім цим багатством в обнімку, розмірковуючи: а як з цього можна приготувати швидку їду ? Принцип такий: приготувати багато, щоб потім розігрівати. Мікрохвильовками нині нікого не здивуєш, вони є і вдома, і на роботі. Тому вибираємо продукти, які можуть довго не псуватися. Вибираємо саме свіжі продукти. З них можна приготувати будь-яку страву, яке недовго розігріти. Наприклад, спечіть піцу, наріжте на шматки і сховайте в холодильник, а на сл їду ющий день здивуєте колег своїми кулінарними здібностями.
4
Можна піти й іншим шляхом. Замість готового блюда зробіть заготовки. Холодильники на робочому місці - теж не рідкість. Можна купити трохи масла, майонезу, сметани або якого-небудь соусу і залишити все це на роботі. Удома ви робите заготовку: наприклад, для салату "Цезар" нарізуєте салат, берете пакет з сухарями, відварюєте і нарізуєте куряче м'ясо. Все це можна віднести на роботу і залишити там в холодильнику. Можна об'єднатися з колегами і зробити багато заготовок для різноманітних салатів. Так у вас на роботі буде власний "шведський стіл": під час перерви кожен візьме потроху того, що йому треба, і отримає повноцінний салат.
5
Якщо ж термін "швидка їжа" розуміється вами з найзагальнішому сенсі (тобто, ви не стурбовані проблемою перекусів на роботі, а в принципі хочете готувати швидко), то вибирати потрібно ті рецепти, де не потрібно ні духовки, ні довгого варіння, ні складних маніпуляцій з тестом, ні загортання, припустимо, рису у виноградне листя, ні доз приправи вагою до десятої частки міліграма. Зваріть картоплю і подайте її з кислою капустою; перемішайте зварений рис з рибними консервами; поріжте помідори і огірки і заправте сметаною ... І пам'ятайте: головне - є в хорошому настрої, тоді ваш шлунок буде задоволений.