Як вибрати кличку для собаки.

Кличка собаки - це часто вживана команда, яка необхідна для спілкування собаки і людини. Для собаки дана команда повинна придбати значення сигналу «Увага». Привчання до імені - це важливий етап дресирування собаки у віці близько трьох місяців. Для того щоб правильно підібрати кличку для собаки , ви можете скористатися наступними порадами.
Інструкція
1
Зазвичай в кінологічних центрах клички цуценят одного посліду починаються з певної літери. Проте в домашніх умовах офіційне ім'я собаки часто приживається в скороченому варіанті або взагалі замінюється «домашнім». Тому навіть в тому випадку, якщо заводчик вже вибрав кличку для вашого вихованця, ви можете вибрати ім'я самостійно.
2
Найчастіше для вибору клички собаки , збирається домашній рада, на якому пропонуються варіанти від звичайних до найнеймовірніших імен, при цьому використовуються списки собачих і людських імен, пригадуються клички знайомих псів. Не слід називати собаку людським ім'ям, якщо ви не хочете потрапити в незручну ситуацію на прогулянці. Також поганою прикметою вважається називати собаку ім'ям померлої тварини - з таким ім'ям ваш вихованець може успадкувати долю попереднього.
3
Кличка повинна відображати характер вашого цуценя, а потім і дорослої собаки . Тому, підберіть таке ім'я, яке буде підходити до породи, темпераменту, розміром собаки .
4
Важливо щоб цуценя добре сприймав свою кличку, тоді ви уникнете складнощів при дресируванні. Переважно, щоб кличка складалася з двох складів, була легко вимовним.
5
Взаємозв'язок між кличкою і характером пса легко пояснити. Тварини дуже чутливі до звуків, вони по-різному реагують на певні їх поєднання. Тому, наприклад, поєднання гарчали звуків може привести до агресії собаки .
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=lyFB49M_ZJc