Як збільшити час роботи акумулятора.

Багато автолюбителів навіть не підозрюють, що за акумулятором в автомобілі потрібен догляд і обслуговування. Основна увага необхідно приділяти перевірці рівня електроліту, що краще робити регулярно. Низький рівень сигналізує про наявність надлишкової зарядки, а якщо електроліту бракує тільки в якомусь окремому елементі, то скоро його доведеться міняти - в теплу погоду він ще послужить вам, але з холодами зовсім вийде з ладу. Регулярні перевірки і турбота про акумулятор дозволять продовжити термін його служби.
Інструкція
1
Намагайтеся уникати тривалих «пробок». Включаючи одночасно вентилятор, склоочисники, фари, ви піддаєте акумулятор швидкого зносу. Підраховано, що за 45 хвилин простою в «пробці» можна посадити акумулятор настільки, що повторний запуск двигуна буде неможливий. Для відновлення працездатності необхідно близько 30 хвилин нормальної їзди.
2
Заряджайте акумулятор з певною «швидкістю», навіть коли хочете все зробити швидше. Пам'ятайте, що це може привести до перегріву, до залипання електроліту і до дефекту пластин. Заряджайте повільніше, але занадто довго теж не тримаєте. В ідеалі зарядний струм для звичайного свинцево-кислотного акумулятора складає 10% від його ампер-годинний характеристики.
3
Виключіть тривале використання додаткового обладнання. Сигналізація, телефон та інші прилади знижують час роботи акумулятора і спричиняють причини його несправностей.
4
Доливайте акумулятор акуратно, пам'ятайте, що рівень електроліту підвищується під час зарядки, і надлишок кислоти, потрапляючи на корпус батареї і на деталі автомобіля, приводить їх в непридатність. Слідкуйте, щоб все було ретельно закріплено, бо вібрації струшують з пластин активну речовину, а це призводить до зносу акумулятора .
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=leJb-O09ixo