Як чистити мельхіор. Чистка мельхіору в домашніх умовах.

Блиск мельхіорових виробів радує око лише перший час, з часом він тьмариться і виріб чорніє. Але це відбувається через неправильно догляду за металом. Якщо виріб правильно, а головне регулярно чистити, воно не потемніє. Добре очищений мельхіор мало чим відрізняється від срібла.
Інструкція
1
Візьміть звичайну харчову соду або сіль і вологу губку. Нанесіть соду на губку і почніть ретельно полірувати виріб. Потім просто промийте в холодній воді і протріть сухим рушником.
2
Розведіть зубну пасту у воді, чим вище концентрація розчину, тим краще буде результат. Опустіть мельхіор в розчин і потримайте його приблизно 30 хвилин, промийте в чистій холодній воді. Якщо цей спосіб не приніс результату, повторіть процедуру. В складних випадках можете поставити ємність з розчином на плиту і прокип'ятити виріб, поки воно не набуде блиску.
3
Для чистки великих мельхіорових предметів використовуйте зубний порошок. Нанесіть його на вологу ганчірочку і натирати метал доти, поки не досягнете бажаного результату. Змивати водою не потрібно, просто протріть чистою і сухою ганчірочкою.
4
Візьміть шкаралупу від декількох сирих яєць і 2 ст. ложки солі, залийте водою і поставте кип'ятитися. Як тільки вода закипить, опустіть мельхіорові вироби на 1-2 хвилини в ємність з розчином. Після чого дістаньте і ретельно протріть.
5
Можете використовувати будь очищуючий порошок, який можна купити в господарському магазині. Він містить не тільки абразивні частинки, а й активні компоненти, які роз'їдають різні забруднення без заподіяння шкоди металу.
6
Якщо нічого не допомагає, придбайте в ювелірному магазині рідина для чистки металів. Протріть виріб цією рідиною, але якщо у вас прилади контактують з продуктами, не забудьте ретельно промити їх із застосуванням миючих засобів для посуду.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ii5nskDfPsA