Як позбутися від подряпин. мазі для розсмоктування шрамів, рубців, подряпин.

Подряпини на обличчі або шкірі тіла залишають за собою шрам, який розсмоктується досить довго, а іноді і залишається на все життя. Але настільки неприємні наслідки виникають лише якщо не обробляти подряпину. При належному лікуванні шрам не утворюється або буде трохи помітний короткий проміжок часу.
Вам знадобиться
  • -перекісь водню
  • -йод
  • -спірт
  • -ватние диски
  • -скраб
  • -регенерірующая мазь
Інструкція
1
Щойно ви ненароком подряпали шкіру, відразу ж промийте ранку перекисом водню. Коли подряпина глибока, постарайтеся трохи розсунути шкіру і промити на кілька разів. Особливо ретельне промивання необхідно, якщо вас подряпало тварина.
2
Візьміть ватний диск або паличку і змочіть в спирті. Протріть подряпину, а ще краще потримайте кілька хвилин, зробивши подобу спиртового компресу. Потерпіть, при впливі спирту на пошкоджену шкіру можуть виникати болючі відчуття.
3
На ніч обробіть подряпину йодом. Тільки не намастіть занадто широко, він може повністю не вбратися до ранку. Йод не тільки вб'є мікроби, але і підсушить ранку. Зеленкою обробляти шкіру, тим більше на видних місцях, небажано. Вона занадто довго не відмивається з тіла, та й розсмоктуючими властивостями не володіє.
4
Коли утворюється коросточки, не здумайте її здирати. Якщо місцями вона буде не повністю сформована, і це місце пошкодити, ширина подряпини збільшиться, а також і час на загоєння. Чекайте доти, поки вона сама не відійде.
5
Щойно короста зійде, можете почати використання розсмоктуючих шрам препаратів. Купіть в аптеці крему, які містять прополіс, чистотіл або морські водорості. Підійдуть і крему з вмістом активних компонентів, які направлено діють на пошкоджену тканину і сприяють її регенерації. Проконсультуйтеся з фахівцем або з фармацевтом.
6
Використовуйте скраби або маски з фруктовими кислотами. Пошкоджену шкіру потрібно регулярно очищати засобами з абразивними частинками, так відбуватиметься стимуляція клітин, і вони почнуть оновлюватися, а шрам розсмоктуватися.
7
Якщо шрам залишився і нічого не допомагає, єдиний вихід з положення - відвідування косметолога. Сучасні методи лікування шрамів і рубців сприяють швидкому розсмоктуванню ушкоджень шкірних покривів.