Як вибрати компресор для фарбування. Як вибрати краскопульт.

Застосування компресора при фарбуванні дозволяє швидко і якісно пофарбувати будь-яку поверхню. Перш ніж купити компресор, потрібно визначитися з видом цього обладнання. Найбільш поширені гвинтові і поршневі компресори. Гвинтові відрізняються більш високою ціною, але це компенсується в процесі їх експлуатації завдяки тому, що вони дозволяють економити до 30% електроенергії. Поршневі компресори зручні і прості, широко застосовуються в автосервісах і майстернях.
Інструкція
1
Для вибору компресора для фарбування авто задумайтеся, яка фарбування вам потрібна. Якщо низькоякісна, тоді все просто: купуйте компресор для фарбування парканів та огорож і до нього набір пневматичного інструменту.
2
Для якісної фарбування автомобіля придбайте компресор, у якого повітрозбірник матиме обсяг близько 50-100 літрів. Продуктивність по виходу вибирайте від 150 літрів на хвилину.
3
Купіть краще поршневий компресор з Маслонаповнене картером, бо він відповідатиме всім вищевикладеним вимогам.
4
Виберіть якісний краскопульт. Він повинен бути економічним в споживанні повітря і не забирати його більше, ніж може призвести компресор. Не лякайтеся вартості хороших фарбопультів, адже вони коштують приблизно як якісна фарбування двох-трьох деталей в автосервісі.
5
Доглянете шланг і фільтри для очищення стисненого повітря. Шланг купите прямий або кручений. Однак, прямий доставить вам менше клопоту при фарбуванні в гаражі, бо не буде мішатися і витися під ногами.
6
Фільтри встановіть між краскопультом і компресором, тобто фарба зі шланга потрапляє спочатку в них, а потім йде далі. Фільтри необхідні для запобігання попадання в краскопульт найдрібніших твердих частинок, масла, води, а, отже, і на поверхню, що фарбується, що може привести до зниження якості фарбування.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=5wkCygTAGAs