Як відкрити китайську двері. Як відкрити двері за допомогою ножа відео.

Влітку починається пора відпусток, і зростає кількість крадіжок і пограбувань квартир, які відбуваються за відсутності господарів будинку. Часто «на руку» грабіжникам грає двері , яка зроблена з дешевого матеріалу і дуже неякісно. Такими є китайські двері, які заполонили наш ринок. При покупці їх легко дізнатися, вони певного типорозміру, відсутній вибір замка, легкість, при закритті видають звук, схожий на звук консервної банки. І їх дуже легко розкрити, у чому може переконатися кожен.
Інструкція
1
Візьміть складаний ножик, або звичайний консервний, і встромите в двері . Лезо входить в матеріал, з якого виготовлена двері , як в масло. Можете з легкістю проткнути двері наскрізь. Все тому, що всередині таких дверей знаходиться наскрізне наповнення із пресованого картону.
2
Після всіх цих операцій отримаєте наскрізний отвір в двері. Можете розширити його і пролізти крізь нього, правда на це піде багато часу. Тому краще просто виріжте «сейфовий замок», і спокійно відкрийте двері .
3
Спробуйте пассатижи і сокиру - їм двері також не чинити опір. Вони з легкістю раскурочат її на частини. Взломщику навіть не знадобляться відмички і купа ключів. Досить мінімального набору ріжучих інструментів.
4
Деформація полотна через тонкощі металу часто видна візуально, і полотно ви можете продавити за допомогою простого натискання пальцем. А отвори для номера квартири просто проткніть шилом.
5
Якщо вам все-таки не вдалося відкрити двері за допомогою ножа, то її легко зламати за допомогою найпростішого бамп-ключа або відмички, тому що застосовувана в китайських дверях система дешевих перекодіруемий циліндрів Дуже не надійна. Ви ризикуєте навіть не потрапити додому з рідним ключем, унаслідок того, що система циліндрів швидко зношується і відбувається самоперекодіровка.