Як пофарбувати дерев'яні двері. Як підготувати і пофарбувати двері.

Маленький косметичний ремонт в будинку - це завжди приємно. Особливо, коли можеш зробити його своїми руками. Але доводиться визнати, що, не розбираючись в можливо простих, але маловідомих тонкощах ремонту, дуже складно зробити його швидко і якісно. Дана інструкція допоможе вам внести нових фарб у ваш інтер'єр і отримати задоволення від цього процесу.
Інструкція
1
Процес фарбування дерев'яної двері мало відрізняється від фарбування будь-який інший дерев'яної речі. Даний матеріал екологічний і відносно дешевий. Це пояснює, чому він такий популярний серед більшості людей. Спершу зніміть двері з петель, і підготуйте місце, де повинна проводитися фарбування. Чи не кладіть двері на підлогу, якщо це можливо. Вертикальне положення є найбільш зручним і правильним для фарбування. Якщо двері вже досить стара, а фарба починає злазити "пластівцями", зачистите двері будівельної шкуркою або зніміть пару міліметрів рубанком, але робіть це гранично обережно. Дана процедура необхідна, щоб новий шар фарби ліг рівно, а також, щоб двері вільно входила в дверний отвір, адже новий шар додасть їй обсяг. Заодно можна перевірити кріплення: переконайтеся, що вони не розбовтані і не потребують лагодження.
2
Коли двері готова у фарбуванні, ще раз перевірте робоче місце: підготуйте папір або тканину, яку ви будете використовувати як "підстилку". Найкраще мати з запасом в обидві сторони хоча б один метр. Якщо двері має вставки (наприклад зі скла), які не повинні бути зафарбовані, скористайтеся малярським скотчем. Він захистить поверхні від попадання небажаної фарби. Також його можна використовувати на основному масиві двері , якщо ви хочете нанести декілька видів фарби для додання оригінальності вашому інтер'єру. Починайте найкраще з важкодоступних місць, і лише потім приступайте до загальної фарбуванні. Так значно менше шансів "забути" про різні дрібниці.
3
В фарбуванні дерева "краще мало, ніж багато": кисть повинна бути практично суха, ні в якому разі не допускайте розлучень і патьоків. Не поспішайте, дерев'яні поверхні найкраще фарбувати в кілька етапів. Наносите фарбу тонкими шарами, давайте їй просохнути, а потім приступайте до нанесення наступного шару. Виконання даних інструкцій забезпечить вам чудовий результат остаточної роботи. Удачи!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=73zO64ONXZw