Як бути у формі завжди.

Всі ми хочемо мати гарне здорове тіло. Навіть якщо людина давно змирився зі своїми недоліками і не прагне що-небудь виправити, це не означає, що в глибині душі він не хотів би бути струнким і підтягнутим. Якщо у вас теж є подібне бажання, то вам, можливо, знадобляться поради, приведені нижче.
Інструкція
1
Приведіть себе в форму. Як це не звучить банально, але для того, щоб бути завжди в формі , потрібно для початку цю саму форму мати. Запишіться у фітнес-клуб, басейн, або просто почніть бігати в парку. Все, звичайно, залежить від занедбаності форми і від бажаних цілей (набрати або втратити кілограми). Але, як правило, головне правило для втрати ваги - витрачайте більше калорій, ніж з'їдаєте, а при наборі ваги, відповідно, навпаки.
2
Привчіть себе помірно і грамотно харчуватися. Після того, як ви досягли оптимальної для себе форми, треба навчитися їсти в міру, щоб за кілька тижнів не поховати результат. Не їжте на ніч, особливо вуглеводи. Намагайтеся їсти здорову, свіжу їжу, не подвергавшуюся підробці. Це значить, що слід звернути увагу на фрукти, овочі і ігнорувати пельмені, печива.
3
Привчіть себе до фізичних навантажень. Є в міру - це, звичайно, добре, але бажано, щоб у вас було натреноване тіло з красивими м'язами, а не кістки, обтягнуті шкірою. Вранці не забувайте про зарядку; ранкові пробіжки - теж гарна справа. Три-чотири рази на тиждень було б непогано відвідувати спортивний або тренажерний зал. Басейн теж показаний для підтримки себе в хорошій формі , так як при подібному навантаженні і зайві калорії спалюються, і практично всі м'язи знаходяться в напрузі. Взимку не завадить звернути увагу на пробіжки на лижах і катання на ковзанах.
4
Висипайтесь. Відомо, що здоровий глибокий сон прискорює обмін речовин, а це призводить до спалювання калорій. А недосипання призводить до того, що збивається режим не тільки сну, але і прийняття їжі, а отже, існує можливість набрати зайві кілограми.
5
Будьте оптимістом. Ніяких значних результатів неможливо домогтися, будучи песимістом. Тому навіть якщо у вас щось вийшло з під контролю, не видно ніякого натяку на успіх в осяжному майбутньому, все одно слід залишатися оптимістом. І тоді ви притягатимете в своє життя радість і задоволення.