Як вибрати сумку для ноутбука.

Будь щасливий володар ноутбука стикається з проблемою вибору сумки для нього. Справа ця не така легка, як може здатися.
Інструкція
1
Вибираємо формат сумкі.Сумка (портфель) - має багато відділень для всякого роду дрібниць: мишки, дисків, канцелярських приналежностей. Як правило, має і ручку і плечовий ремінь, виконана з влагонепроницаемого матеріалу: шкіри, поліестеру і т.д.
2
Чохол - схожий на папку, не має ручки для перенесення. Влагонепроницаема.Универсальный чемодан - громіздкий, але туди увійде не тільки ноутбук, але принтер і фотопрінадлежності.Кейс - має жорстку конструкцію і закривається на замок. Може бути виготовлений з пластика або алюмінія.Рюкзак - тут особливо нічого не скажеш. Рюкзак і рюкзак.Вибрать формат можна, покладаючись на свій смак і спосіб життя, будь-яка модель має плюси і мінуси.
3
Вибираємо матеріал.Показатель дуже важливий. Сумка для ноутбука - річ недешовая і повинна прослужити вам довго. Найбільш міцними вважаються сумки з неопрену, нейлону або поліестеру. За ними легко доглядати. Шкіряні сумки із замші або шкіри більш показні, але в догляді примхливі: витягуються, вишарківаются. Абсолютно невибагливі пластик і алюміній. Вони точно переживуть ваш ноутбук.
4
Размери.Любая сумка зроблена під конкретний розмір ноутбука , тому або заміряйте ноутбук вдома, або, що краще, візьміть його з собою в магазин і приміряйте сумку. Ноутбук повинен входити в сумку, при цьому ні бовтатися, ні стукати не повинен.
5
Цена.Самие дешеві сумки виконані з нейлону або поліестеру, потім йдуть сумки зі шкірозамінника, пластика, алюмінію і шкіри. Розліт цін великий і виходити потрібно тільки зі своїх возможностей.Надеемся, що за допомогою нашої замітки ви зможете вибрати для свого ноутбука надійну сумку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Sbl1DVWUDpk