Як вибрати газонокосарку.

Якщо ви хочете мати на дачі красивий газон, вам доведеться за ним доглядати, в першу чергу - регулярно підстригати траву. Газонокосарки представлені на ринку у величезній кількості і необхідно враховувати кілька факторів. які повинні вплинути на ваш вибір того чи іншого інвентарю для стрижки газону.
Інструкція
1
Газонокосарки традиційно діляться на бензокосарки і електричні, а також на колісні косарки і тримери.
2
Самий недорогий і простий варіант - придбати тріммер, то є щось на зразок штанги, на якій розташований електричний мотор і косильна головка з волосінню. При цьому мотор розташовується внизу безпосередньо над волосінню. Триммери підходять для невеликих ділянок, так як потужність їх зазвичай не надто висока і обробити ділянку обширної площі буде занадто трудомістким. Мінус триммера також у тому, що він працює тільки від електрики, тобто ви змушені носити за собою довгий шнур, при цьому при найменшому дощі роботу треба припинити (як з будь електричної технікою).
3
Існують також ручні газонокосарки, у яких мотор (він може бути бензиновий або електричний) розташовується зверху. Такі газонокосарки мають високу потужність і підходять для нерівних ділянок, де не може їздити газонокосарка на колесах. При виборі ручної газонокосарки зверніть увагу на її вагу і подумайте, хто у вашій родині зможе їй користуватися, якщо вона досить важка.
4
Колісні газонокосарки також можуть працювати як на бензині, так і від електрики. Вони являють собою візок на колесах з високою ручкою, таким чином в процесі роботи ви штовхаєте газонокосарку перед собою, як коляску. Колісні газонокосарки значно зручніше ручних, але підходять тільки для рівних поверхонь. Вони набагато дорожче і їх доцільно купувати, якщо у вас достатньо велику ділянку.
5
Є також газонокосарки, які представляють собою міні-трактори, тобто вони самі возять людини, яка ними керує. Їх називають райдерами і використовують на дуже великих територіях.
6
Таким чином, електричні косарки більш екологічні (немає бензовихлопов), простота в обслуговуванні, низький рівень шуму, але вони менш потужні, а також більш небезпечні з точки зору роботи з електрикою. Бензинові газонокосарки більш потужні, мають великий травозбірник, не залежать від електроживлення, але вимагають регулярного техобслуговування, заміни бензину і масла, виробляють більше шуму і токсичних вихлопів. Визначтеся, які плюси і мінуси грають для вас велику роль, і ви знайдете свій варіант.