Як гріти ніс. чи можна при вагітності прогрівати ніс яйцем.

Нежить - звичний симптом сезонної застуди. Більшість з нас при перших його ознаках відразу ж біжать в аптеку і купують судинозвужувальні краплі, щоб полегшити страждання і скоріше повернутися до нормального життя. А між тим, такі препарати лише знімають набряк слизової, але не позбавляють від самої проблеми. Дуже ефективна в боротьбі з нежиттю процедура прогрівання носа , яку використовує вже не одне покоління людей.
Інструкція
1
Гріти ніс можна різними способами. При цьому не можна забувати, що прогрівання протипоказані при гаймориті, коли гній, накопичуючись в пазухах, не виходить назовні. Під впливом тепла вогнище запалення може збільшитися. А ось звичайний нежить, по-науковому «риніт», цілком можна вилікувати за допомогою прогрівання.
2
Найбільш відомий спосіб прогрівання носа , застосовуваний ще нашими бабусями, - це мішечок з сіллю. Для цього необхідно на сухій сковороді нагріти поварену сіль, краще крупну, оскільки воно повільніше остигає, а потім покласти її в полотняні мішечки і прикладати до пазух носа . Якщо таких мішечків під рукою не виявилося, то можна використовувати бавовняні дитячі шкарпетки.
3
Аналогічним чином гріють ніс за допомогою яєць. Для цього слід зварити круто два яйця, загорнути їх носову хусточку або марлю і прикласти до пазух. Тримати їх потрібно до повного охолодження, як правило, це займає 15-20 хвилин.
4
Можна також прогрівати ніс не сухим теплом, а паром. Така процедура одночасно послужить і ингаляцией. Необхідно для цього взяти невелику ємність, закип'ятити в ній воду, а потім додати кілька крапель евкаліптової, пихтового масла або готової змести для інгаляцій. Потім накритися рушником або невеликим покривалом і дихати над парою, чергуючи вдих і видих. Проводити таку процедуру слід хвилин 10-15. Після неї необхідно укутати, щоб довше зберегти тепло.