Як робити хвилю руками.

В різних танцювальних стилях - від східних танців до хіп-хопу, модерну і rn'b - часто зустрічається ефектне рух у вигляді хвилі руками , яке додає танцю особливу привабливість і красу. Плавна і вміла хвиля викликатиме чимало захоплених поглядів у вашої публіки, і якщо ви вчитеся танцювати, витратьте час на те, щоб освоїти цей рух досконало.
Інструкція
1
Встаньте прямо і витягніть руки в сторони, встановивши їх горизонтально і паралельно підлозі на рівні грудей. Випряміть спину. Красива і пластична хвиля включає в себе роботу кожного суглоба руки - тому починайте її з кінчиків пальців.
2
Для початку зігніть пальці, потім - кисть і зап'ястя, тільки після цього підніміть вгору лікоть, і потім підніміть плече. Розслабте руки в процесі виконання руху - це допоможе зробити хвилю пластичнее.
3
Для початку потренуйтеся робити хвилю в обидві сторони однієї рукою - зробіть хвилю від кінчиків пальців до плеча, а потім проведіть її в зворотному напрямку, почавши з плеча і закінчивши кінчиками пальців. Коли ви відчуєте себе впевнено в однобічній хвилі, пробуйте підключати другу руку, синхронізуючи руху лівої руки з рухами правої руки.
4
Тренуйтеся робити хвилю регулярно - займаючись кожен день, ви помітите значне поліпшення своєї техніки через два тижні.
5
Помітивши поліпшення, не зупиняйтеся на досягнутому - вдосконалюйте техніку виконання хвилі обома руками , працюючи перед дзеркалом, і стежте за правильною постановкою корпусу.
6
Пробуйте експериментувати - пускайте хвилю з кінчиків пальців однієї руки до кінчиків пальців іншої руки, а потім навпаки. Через деякий час ви побачите, як поліпшується ваша пластика, і як хвиля стає об'ємною і потужною, здатної доповнити будь-який танець.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=GDX7pAbVEbg