Як підключити 2 відеокарти. Як підключити дві різні відеокарти.

Підключення двох відеокарт - процес нескладний, але вимагає знання всіх нюансів з'єднання двох карт в одне ціле. Для отримання «подвійної порції» потужності відеокарти необхідно враховувати всі тонкощі роботи з ними, інакше бажаний результат не буде отриманий, і друга карта в системі буде лише побічним елементом. А для користувача персонального комп'ютера, який намітився на виконання цього завдання, це буде провалом.
Вам знадобиться
  • Два SLI-відеоадаптера.
Інструкція
1
Якщо ви зіткнулися з такою ситуацією, як недолік відеопам'яті в новинках ігрової індустрії, то дві відеокарти додадуть кінських сил вашому комп'ютеру. Це є основною причиною покупки двох відеокарт. Серед інших причин може прослизнути ідея бути краще, ніж ваш сусід, у якого всього одна відеокарта.
2
Дві карти можна об'єднати за допомогою спеціального перехідника, який можна купити в спеціалізованому магазині. Перехідник з'єднує обидві відеокарти, а зображення на екран передається за допомогою кабелю, який з'єднується з цим перехідником. Здвоєні відеокарти можна використовувати не за призначенням: підключити до однієї мапі монітор комп'ютера, а до іншої підключити телевізор або другий монітор. Такий спосіб використання двох відеоадаптерів називається «Другим відеовиходом».
3
Для підключення двох відеокарт необхідно перевірити їх тип підключення. Важливою умовою спільної роботи цих плат будуть однакові типи підключення. Найоптимальніший варіант - це PCI-карти. Якщо карти будуть різнитися, то ми не отримаємо належного ефекту. Працювати вони будуть, але відчутного приросту ми не помітимо. Варто відзначити, що при встановленні двох відеокарт різної потужності не варто забувати, що в перший слот необхідно підключати більш потужну карту. При підключенні двох відеоадаптерів однієї марки, скористайтеся нововведенням від Nvidia - технологія SLI.
Комп'ютерні ігри дуже вимогливі до апаратної частини комп'ютера. Звичайно, в більшості ігор можна «зменшити» системні вимоги шляхом погіршення параметрів графіки і зниження дозволу екрану. Однак що робити, якщо робити цього не хочеться, а навіть досить потужна відеокарта не дає можливості «підняти» налаштування графіки гри в їх максимальне положення? Виходом з цієї ситуації може стати посилення графічної підсистеми комп'ютера другий відкритий.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, друга відеокарта, хрестова викрутка, материнська плата з двома слотами PCI Express x16, початкові навички по роботі з комп'ютером
Інструкція
1
Переконайтеся, що в вашу материнську плату можна встановити другу відеокарту. Для цього в ній має матися другий порт PCI Express x16. Ця інформація є в інструкції до материнської плати. Крім цього, вивчіть можливі комбінації відеокарт, які підтримує ваша плата. Наприклад, на материнській платі AMD робота пари відеокарт Nvidia може виявитися неможливою.
2
Друга відеокарта повинна бути максимально подібна вже встановленої, в ідеальному варіанті - повністю ідентичною. При покупці обов'язково зверніть увагу на охолодження відеокарти , воно має бути достатньо ефективним. Крім цього, відеокарта повинна «влізти» в корпус, при цьому їй можуть заважати встановлені плати розширення, наприклад, звукова карта або тюнер.
3
Зніміть з корпуса бічну кришку і встановіть відеокарту в вільний слот материнської плати. Вона повинна бути встановлена рівно, а контактна смуга повинна бути рівномірно і практично повністю втоплена в слоті. Закріпіть карту гвинтом, при необхідності підключіть до неї кабель живлення.
4
Поставте з'єднувальний «місток» від однієї карти до іншої. Він знаходиться в комплекті або до материнської плати, або до відеокарти.
5
Перевірте правильність виконаних підключень і закрийте кришку корпусу. Увімкніть ваш комп'ютер і в панелі налаштувань відеокарти перевірте, чи змінилася конфігурація відеосистеми.
Зверніть увагу
Установку другої відеокарти виконуйте при відключеному електроживленні комп'ютера.