Як зробити миготливу гірлянду.

Новорічна ялинка в наші дні немислима без блискучою гірлянди. В магазині їх безліч, але можна зробити її і своїми руками. Зазвичай для виготовлення гірлянд використовують невеликі лампи розжарювання на 2,5 В, 3,5 В і 6,3 В. Найпростіше виготовити гірлянду з постійним світінням. Вони складаються з великої кількості послідовно включених лампочок. Але в свято хочеться, щоб ялинка виблискувала, переключалась і радувала спалахуючими вогниками.
Інструкція
1
Найпростішу ялинкову гірлянду можна виготовити на стартерах від ламп денного світла. В цьому випадку немає необхідності в реле.
2
переривнику буде стартер для запалювання ламп (скляний балон, наповнений інертним газом, що має два електродіода). Можна використовувати і динистор (діодний тиристор). Якщо ні динистора, можна використовувати і тріодний тиристор (типу КУ201К, КУ201Л, КУ202К, КУ202Н, КУ208В, КУ208Г, ТС 122-8, ТС 122-9)
3
Саму гірлянду складіть з 10 ламп на напругу по 26 В або 20 ламп на напругу по 12.Іспользуйте конденсатор типу К50-6, резистори типу МЛТ. Така гірлянда буде працювати відразу після включення в мережу.
4
Маленьку ялинку можна прикрасити двома почергово спалахуючими гірляндами. Для великої ялинки використовуйте гірлянди з потужнішими транзисторами, також знадобиться блок живлення, що підключається до електричної сеті.Для гірлянди ще можна використовувати іонні лампочки типу МТХ90 або типу ТХ18А. Лампи типу МТХ90, ТХ18А (для малопотужних пристроїв).
Новий рік - свято, яке у всіх асоціюється з казкою та чарами, і тому і діти, і дорослі з задоволенням прикрашають будинок до новорічних свят. Практично у кожного в будинку знайдеться святкове новорічна гірлянда, але якщо у вас такий гірлянди ні, ви можете виготовити її самостійно. Саморобна святкова гірлянда буде радувати вашу родину довгий час, а також ви отримаєте чимало задоволення, присвятивши вечір спільному сімейному творчості з її створення.
Інструкція
1
Зробити оригінальну і красиву гірлянду ви можете з жерстяних банок, цукеркових фантиків, кольоровий і пакувального паперу, тканини, намистин, повітряних кульок, квітів, і багатьох інших декоративних матеріалів.
2
Підключіть свою фантазію - здійсніть саму незвичайну ідею, яка тільки може прийти до вас в голову.Проще всього виготовити гірлянду з картону й кольорового паперу. Ці матеріали доступні, їх легко різати і клеїти, і ви зможете зробити таку гірлянду разом з дітьми.
3
Наріжте кольоровий папір смужками шириною по 1,5 см і склейте першу смужку в кільце клеєм ПВА. Потім просмикніть в кільце другу смужку і замкніть її в кільце за допомогою клею. Подібним чином продовжуйте збирати ланцюжок з паперових кілець, поки гірлянда не досягне потрібної довжини.
4
Вдалим варіантом для новорічного прикраси будинку також буде гірлянда з прапорців. Наріжте різнокольорових яскравих прапорців з паперу різних кольорів, як кольоровий, так і пакувальної. Використовуйте будь-які матеріали для прапорців - прозору плівку, шпалери, та багато іншого. Вирізуйте прапорці у вигляді трикутників і прямокутників різного розміру. Підстави прапорців загніть навколо товстого шнурка і приклейте клеєм ПВА, а потім повісьте гірлянду на шнурку на стіну.
5
Паперові гірлянди красиві, але недовговічні. Ви можете збільшити термін життя гірлянди, якщо зробите її з тканини - підійде будь-яка кольорова тканина, від ситцю і шовку до фетру та драпу. Проклеюють двосторонні деталі з тканини флізеліном, щоб деталі гірлянди були міцними і щільними. З тканини можна вирізати квіти, сердечка, зірки, і багато іншого. Готову гірлянду зберіть на нитку.
6
Зі штучних квітів також виходять красиві і повітряні святкові гірлянди, а перемежовуючи квіти, намистини і повітряні кульки, ви зможете створити унікальну прикрасу для свого будинку в новорічні свята.
7
Готову світлодіодну гірлянду , яка включається в розетку, також можна прикрасити. Приклейте до лампочок пухнасті різнобарвні пір'я і оберніть лампи напівпрозорої тканиною.