Як правильно говорити по телефону. Як зробити російське громадянство в Казахстані.

У сучасному світі важко уявити людину, що не вміє користуватися телефоном. Цей маленький апарат став невід'ємною частиною нашого життя. У наші дні це не тільки засіб спілкування, але й найважливіший інструмент для досягненні успіху в будь-якій області. Часто саме від уміння спілкуватися по телефону залежить успіх тієї чи іншої справи. Важливо вміти розділяти розмови на діловий і на дружній. Те, що доречно при розмові з подругою, неприпустимо при розмові з діловим партнером або начальником.
Інструкція
1
Ви телефонуєте своєму діловому партнерові. В цьому випадку вам необхідно заздалегідь підготуватися до розмови - продумати питання, мати під рукою необхідні документи, цифри. Приготуйте блокнот і ручку.Деловие дзвінки планувати краще в першій половині дня. Зателефонувавши, потрібно обов'язково представитися. Поцікавтеся, чи не зайнятий ваш співрозмовник і чи може він приділити вам час. Важливу роль в розмові грає і інтонація, з якою ви звертаєтеся до співрозмовника: нотки доброзичливості і спокою в голосі розташують до вас вашого співрозмовника. Водночас голос повинен бути енергійним і бадьорим. Дуже важливо ставити лаконічні і чіткі питання. Якщо вам щось неясно, краще перепитати. Ще одне золоте правило телефонного етикету - вміння слухати співрозмовника і не перебивати його. Зазвичай розмова закінчує той, хто подзвонив. Рекомендована тривалість ділового дзвінка - не більше п'яти хвилин.
2
Дзвінок родичам, подрузі або другові також вимагає дотримання деяких правил. Зателефонувавши, обов'язково зверніться до співрозмовника по імені. Також в перші хвилини розмови необхідно уточнити, чи може людина говорити з вами. При дзвінках родичам поцікавтеся про їх здоров'я, справах. Якщо ви 10 років навчалися в школі або грали разом в одній пісочниці, це зовсім не означає, що вам дозволено годинами висіти на телефоні, випитуючи всі етапи життя вашого співрозмовника або без кінця розповідати про свої перемоги на любовному фронті. Не варто перетворювати ваш дзвінок в монолог, адже телефонна розмова увазі діалог, вмійте вислуховувати співрозмовника. І ще, в кінці розмови обов'язково подякуйте за спілкування вашого друга і побажайте йому удачі.
3
Однак бувають моменти, коли ви телефонуєте в різні служби - міліцію, швидку, службу порятунку - за екстреною допомогою. В цьому випадку зайва ввічливість і розшаркування з протилежною стороною зможуть зіграти з вами злий жарт. Необхідно швидко і чітко окреслити ситуацію, назвати прізвище, адресу. Стислість і чіткість будуть вашими помічниками і при дзвінках в довідкові. Отримавши відповідь на свій запит, необхідно просто подякувати співрозмовника і покласти трубку.
Телефонна розмова відрізняється від живого спілкування відсутністю зорового контакту. Тому інформацію ми можемо сприймати тільки зі слів і інтонацій співрозмовника, а розмови з молодою людиною мають ряд обмежень по частині теми.
Інструкція
1
Не заводьте серйозних тем в телефонних розмовах. Важливі питання краще обговорювати особисто, коли хлопець бачить вас і ваше ставлення до власних слів. За телефону можна домовитися про зустріч і оголосити тему для важливої розмови або натякнути, що така розмова буде.
2
Будьте сміливі і впевнені в собі. Навіть в розмові по телефону молода людина може зрозуміти ваш настрій: зніяковілість, нервозність, втома. Зберігайте спокій і не видавайте себе. Можете уявити, що розмовляєте нема з молодим чоловіком, який вам подобається, а з давнім другом або зовсім подругою.
3
Не сваріться по телефону і не з'ясовуйте відносин з хлопцем. Якщо конфлікт уже відбувся, і ви все ще відчуваєте збудження і обурення, краще взагалі не беріть трубку. Нічого путнього ви не скажете. А якщо він тільки назріває, то запросіть хлопця зустрітися і поговорити.
4
Залишайтеся доброзичливою і ввічливою. Будьте щирі, намагайтеся передбачити бажання молодої людини, при цьому зберігайте почуття власної гідності.