Як визначити якість чаю.

Визначити якість чаю досить просто, варто лише поглянути на колір - це і є основний показник якості. Елітні сорти чаю упаковані в бляшані банки і запечатані коробки, тим самим чай краще зберігається і не вбирає сторонні запахи. Вибирайте правильний і якісний чай, який зігріє вас в холодну погоду і подарує заряд бадьорості та гарний настрій.
Інструкція
1
Якість чаю можна легко визначити за зовнішніми ознаками. Відкрити пачку і висипати трохи чаїнок на аркуш білого паперу. Зверніть увагу на колір, Якщо чаїнки мають сіруватий колір, значить, чай зіпсований. Коричневий колір говорить про те, що була порушена технологія приготування і сушіння. А чорні і блискучі чаїнки - найкращий чай. Блиск чаїнкам надає пектинова плівка, яка утворюється при процесі приготування і остигання чаю. Пектинова плівка захистить чай при тривалому зберіганні.
2
Чаїнки повинні бути однакового розміру. Якщо в пачці багато ламаних листочків, сміття або попадаються невеликі гілочки, це говорить про погану якість чаю. Свіжим чай вважається, якщо він зберігався менше року. Якщо більше, чай вже старий.
3
Дуже важливо щоб при зберіганні якості дотримувалася певна вологість. Якщо вологість чаю висока, чай швидко зіпсується. Якщо ж низька, чай втратить свої корисні властивості. Існує простий спосіб перевірки вологості чаю в домашніх умовах. Взяти невелику жменю чаїнок і розтерти між пальцями. Якщо чай перетворився на пил, значить, чай пересушений і довго зберігався. А якщо при стисненні чаїнок в кулаці чується дзвінкий хруст, вони добре пружинять і практично не ламаються - значить, вологість в нормі. Такий чай може довго зберігатися, він не запліснявіє і довго не зіпсується.
4
Відкривши пачку чаю, відчуєте аромат, витікаючий від нього. Якщо запах свіжий, терпкий і насичений - виходить, чай був приготований згідно правильної технології і вологості приготування. А ось практично не відчутний запах говорить про низьку якість чаю. Якщо відчувається запах цвілі і затхлості - такий чай вживати не варто зовсім.
5
Дегустація є найточнішим і надійним методом визначення якості чаю. На смак якісний чай повинен бути терпким, міцним і трохи в'язким рот. Якщо чай має просто гіркий смак, немає терпкості - це говорить про низьку якість чаю.
Корисна порада
Зберігати чай потрібно далеко від сильно пахнуть продуктів при нормальній вологості повітря в скляній або жерстяної ємності.