Як вигравати в більярд.

Для того щоб зіграти партію в більярд і виграти її, з самого початку потрібно знати про деякі моменти. Це розбиття і стійка.
Інструкція
1
Почнемо зі стійки. Слід пам'ятати, що якщо ви ще не професіонал і не вмієте і не можете ставити руки на автоматі, то не варто підлаштовувати положення вашого тіла після спроби виставлення. Відсуньте кий, випрямтеся, відійдіть на два кроки від столу і повторіть виставляння заново.
2
Якщо граєте ви рідко і про правила виставлення чуєте вперше, то кий слід використовувати, як лінійку. Поставте кий на уявну лінію удару і виставите п'ять точок свого тіла в одну площину. Плечовий суглоб, ліва долоня, стегно, лікоть, підборіддя. Процес виглядає наступним чином. Кий ставите на лінію удару, робите правою ногою крок так, щоб вона перебувала перпендикулярно кию на відстані 20 см. Ліву ногу виставите на крок вперед і поверніть на одну годину.
3
Роблячи постановку в перший раз, не варто бити по кулі навіть після першої правильної спроби. Потренируйтесь близько години з різних позицій столу виставляти удар.
4
Коли підготовка закінчиться, потрібно спробувати наносити прямі удари. Прямі удари - це основа перемоги вашої гри. Коли наносите прямі удари, стежте за тим, щоб стійка залишалася первісної незалежно від удару. Якщо передпліччя повертається хоча б на десять градусів або рука йде з площини, то кінчик кия подденет кулю, і удар вийде по дузі, тобто неточним.
5
Наносите прямі удари по мислимому центру тяжкості битка. Биток виставите на одну лінію з білою кулею, який стоятиме у середньої лузи. З білою кулею він, як лакмусовий папірець покаже, як ви нанесли удар - прямо або криво.
6
Розмір удару - це те відстань, на яку ви виробляєте замах києм. Чи не стискайте кий в правій руці. Він повинен бути вільно укладений між вказівним і великим пальцем. Він повинен буквально лежати на шкірі. Коли ви будете виштовхувати кий з метою нанести удар, він, знову-таки, не повинен бути сильно стиснутий в руці.
Останнім часом все більше людей цікавляться фондовими ринками і можливістю заробітку за їх допомогою. Гра на фондовій біржі зажадає від вас знань основних стратегій ринкової торгівлі та максимальної концентрації. Перш ніж починати грати на біржі, прочитайте якомога більше спеціалізованої літератури, яка допоможе вам дізнатися деякі базові терміни. Вчіться розуміти принцип функціонування ринку, тоді з часом ви зможете розпізнавати, коли починається тренд, щоб вчасно в нього увійти і заробити більше грошей.
Інструкція
1
Щоб почати гру на фондовому ринку скачайте торговий термінал. На сьогоднішній день найбільш популярною є програма Metatrader. Якщо ви раніше не зв'язувалися з біржовою торгівлею, то вам буде потрібно якийсь час, щоб повною мірою ознайомитися з принципом його роботи і навчитися купувати і продавати акції або валюту. Потренуйтеся на умовних грошах. Така можливість передбачена в торговому терміналі. Набравшись досвіду і відточивши свою майстерність, поповніть рахунок на сайті, який надає послуги виходу на фондовий ринок, і починайте заробляти гроші. На даний момент мінімальний початковий депозит складає 10 доларів, тому вам не доведеться ризикувати істотними сумами грошей.
2
Ринок, гра на якому вимагає великої концентрації, дозволить вам стати по-справжньому фінансово незалежною людиною. Завдяки широкому спектру торгових інструментів, ринок Форекс користується популярністю у різних верств населення нашої країни. На ньому торгуються валюти економічно розвинених країн світу. Найбільш популярними є пари: долар/євро, долар/ієна, фунт/долар, фунт/швейцарський франк та деякі інші.
3
Правила гри ринку досить прості, тому ретельно ознайомтеся з ними, перед тим як почати торгувати. Найважчим у біржовій грі є оперативне прийняття правильних і фінансово вигідних рішень. Від цього залежить, кількість грошей, які ви зможете заробити на фондовій біржі. Приймайте рішення купити або продати саме в той момент, коли ринок розгортається в протилежному напрямку. Тоді ви зможете спіймати початок тренду і в найкоротші терміни заробити пристойну суму грошей. Успішність цієї справи лежить як у технічній, так і в психологічній площині. Завжди ретельно аналізуйте ринок, перед тим як прийняти торгове рішення.