Як читати міміку.

Міміка людського тіла - це відображення єства будь-якого організму. Тому тіло не може збрехати. Людина здатна лише на короткий проміжок часу фальсифікувати даний мову тіла, проте потім прийме свій природний стан.

Для того щоб читати міміку людини правильно, слід знати самі ази даного іскусства.Для вирази подиву характерні підняті брови, розширені очі, опущені кінчики гуд, відкритий рот. Страх видають підняті і зведені над переніссям брові.Гнев можна помітити на обличчі людини, у якого з'явилися зморшки на лобі, опустилися очі, зімкнулися губи і зуби.Отвращеніе видають опущені брови, зморщений ніс, що видає нижня губа, зімкнута з верхньої губой.Еслі людина засмучений на його обличчі будуть видні зведені брови, що потьмяніли очі, опущені куточки губ.Вираженіе щастя робить очі спокійніше, піднімає і відводить куточки губ назад.Чітать міміку позитивних емоцій набагато легше, ніж побачити негативні емоції - роздратування, злість, лють, отвращеніе.Левая частину обличчя набагато яскравіше передає всі емоції людини. Позитивні емоції видно більш рівномірно на обох половинах особи, а ось негативні набагато яскравіше простежуються на лівій часті.Как правила, посмішка виражає схвалення, дружелюбність, прихильність до відкритого спілкування. Але в рідкісних випадках вона може стати ознакою зовсім інших мотивів, і слід бути обережним в читанні цієї емоції. Приміром, надмірна усмішка може значити хворобливу потребу в схваленні або прояв підлабузництва перед керівництвом, або взагалі нічого не означати - бути якоїсь маскою вежлівості.Для сміху характерно прояв радості, безтурботності, веселощів, ненависті, зловтіхи, знущання, брехливості та солодощі. Тому як сміє чоловік можна прочитати наступне:

  • сміх із захопленням - прояв відкритості, душевності, злагоди людини з оточенням,
  • сміх з ноткою «е» - прояв зухвалості, неввічливості і заздрості. Чим більше чується голосна, тим сильніше презирство і зловтіху,
  • сміх з ноткою «і» відображає прихований мотив, хитрість. Характерний для дівчат молодого віку.
  • сміх з ноткою «о» - прояв хвастощів і знущального протесту.
  • сміх з ноткою «у» - прояв не природно сміху і страху. Характерний для тих, кото турбують забобони.
  • крива посмішка (усмішка з опущеним куточком губ) означає внутрішнє протиріччя: незрозуміла стриманість, усвідомлено що ховається за штучної радістю.
  • солодка посмішка більше підходить для ханжів, сентиментальних особистостей, а також для тих, хто любить лестити.