Як підбирати окуляри для зору.

Саме завдяки зору ми отримуємо великий потік інформації про навколишній світ. Можливість добре бачити закладена в нас природою, але часом нашим очам необхідна допомога. Правильно підібрані очки допоможуть вирішити багато проблем із зором.
Інструкція
1
Головна помилка відбувається, коли купуються очки в неспеціалізованих місцях: в ларьках, в переходах метро, з лотків на ринку, на вокзалах. В цьому випадку не може бути й мови про дотримання оптичних показників, і постійне носіння таких окулярів призводить до перевтоми очей, погіршення зору, головним болям.
2
Підбирати очки для зору необхідно в магазинах, що торгують оптикою, або в спеціалізованих відділах великих аптек. Як правило, там же ви зможете протягом нетривалого часу пройти діагностику, і фахівець допоможе підібрати необхідні саме вам очки . Ви будете абсолютно впевнені в тому, що всі основні показники очкових лінз будуть дотримані.
3
Пам'ятайте, що головним показником класу очкової лінзи є коефіцієнт заломлення або індекс лінзи. Чим вищий цей індекс, тим менше викривленість і товщина лінзи. Тобто очкові лінзи з високим індексом легші, не так спотворюють очі і риси обличчя, до них легко підібрати стильну і тонку оправу.
4
Перед тим як підбирати очки для зору, необхідно визначитися з вибором матеріалу очкової лінзи. На сьогоднішній день це скло і пластик і, за великим рахунком, не можна віддати явну перевагу тому чи іншого матеріалу. Пластикові лінзи дуже легкі, що не такі травмонебезпечні, як скляні, завдяки стійкості до розколювання. Також застосування пластика дає більше можливостей для обробки та фарбування лінз. Перевагою скляних лінз є більш високий коефіцієнт заломлення (індекс), ніж у пластикових. Також лінзи, виготовлені зі скла, міцніші.
5
При виборі оправи для окулярів зверніть увагу на такі характеристики, як рухливість носоупоров і розмір заушников. Носоупори повинні бути м'якими, бажано силіконовими, і рухливими, щоб не викликати швидке стомлення при постійному носінні. Заушники не повинні сильно тиснути на віскі і їх розмір повинен вам ідеально підходити.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=weLaf8arF4I