Як зробити самостійно шафа-купе.

Купити шафа купе при наявності вільних коштів можна з легкістю. А ось самостійно зробити його - це вже завдання не з легких. Щоб здійснити цю задачу, необхідно знати деякі тонкощі. Шафи- купе можуть встановлюватися практично в будь-яких приміщеннях, будь то спальні, дитячі або вітальні. Що щодо зовнішнього вигляду саморобних шафа ов, так багато з них виглядають нітрохи не гірше фабричних моделей.
Інструкція
1
Спочатку потрібно вибрати матеріал, з якого і буде виготовлятися шафа - купе. Це може бути ДСП (як з покриттям, так і без нього), меблевий щит, фанера.
2
Потім вибирається стінка шафа а, яка повинна мати найбільший розмір і прилягати до обраної стіні в квартирі. Далі до стіни і підлоги приставляється щит. Виставивши майбутню стінку, можна проводити по стіні і підлозі олівцем лінію. За допомогою схилу необхідно перевірити, вертикальні лінії чи ні.
3
Тепер на намічене місце виставляється перша стінка. Для цього слід вирізати шматок матеріалу необхідного розміру і прічертіть до стіни. Потім для подальшого кріплення підготовляються косинці.
4
Косинець потрібно докласти між бетонною стіною і стінкою шафа а. Отвори в ньому на обох полицях слід відзначити олівцем. До бетонній стіні косинці пріворачівать складніше, ніж до стіни дерев'яної. Так що давайте розглянемо цей момент більш детально.
5
Потрібно за допомогою олівця провести через намічене місце хрест, який буде місцем для шурупа. Далі побідитовим свердлом слід просвердлити отвір, щоб воно по глибині підходило до обраних заздалегідь шурупам. У цей отвір на клею забивається дерев'яна пробка.
6
Далі потрібно скористатися хрестом, зазначивши при допомозі шила центр отвори. До стіни спочатку пріворачівается один куточок, потім другий. Потім у майбутній стіні шафа а відзначаються отвори під шурупи за допомогою гострого свердла або шила. Встановивши на місце стінку шафа а, прихопіть її парою шурупів. Так буде зручніше намічати центри для всіх наступних куточків.
7
Просвердливши отвори, забивши пробки і закрутивши шурупи, ви можете вважати, що стінка закріплена надійно. Тепер приступайте до установки наступних стінок, встановлювати які потрібно так само, як і першу. Після закінчення робіт встановлюється механізм для шафа а- купе з дверима.