Як відкрити свій домашній дитячий сад. Як відкрити дитячу кімнату.

У Росії домашні дитячі сади діють на незаконній підставі, тобто нелегально. Для відкриття легального домашнього дитячого саду необхідно оформити дуже багато дозвільних документів і насамперед, зареєструватися в якості юридичної особи та отримати ліцензію. Індивідуальне підприємництво для даного виду бізнесу не підійде. Для отримання ліцензії потрібно зібрати ряд документів, довідок та підписів.
Вам знадобиться
  • -приміщення
  • -обладнання
  • -оформление юридичної особи
  • -дозвіл СЕС
  • -дозвіл пожежної охорони
  • -ліцензія з акредитацією
Інструкція
1
Щоб відкрити домашній дитячий сад потрібно вкласти великі кошти. Без необхідного обладнання та інвентарю ліцензію отримати не можна.
2
Вартість перебування дитини в дитячому саду окупає себе при оплаті від 500 до 1000 доларів на місяць. Такі гроші готовий заплатити далеко не кожен. Якщо оплату за перебування дитини в домашньому дитячому саду зменшити, це не окупить вкладених витрат і оплату податків. До того ж щоб такі гроші вам заплатили потрібно мати хороший персонал з великим досвідом роботи і високою освітою. Отже, і з високою оплатою за працю.
3
Для отримання ліцензії крім оформлення юридичної особи потрібно мати гарне приміщення з обладнанням відповідне всім стандартам, які висуваються для відкриття дитячих садків. Площа приміщення повинна бути не менше 6 квадратних метрів на одну дитину. Потрібно окреме приміщення для сну обладнане дитячими ліжечками. Окреме приміщення для ігор та розвитку. Пожежна сигналізація. Місце для прогулянки, до якого пред'являють свої вимоги: знаходження в 5 метрах від автомобільних доріг, зелене огородження від траси, наявність дитячого обладнання для ігор і оздоровчих процедур. Необхідно мати столи і стільці для обіду відповідають віку дітей, кімнату для приготування їжі з обладнанням та посудом, наявність пральної машини і місця для сушки білизни.
4
Обладнавши приміщення, по всіх стандартних вимогам, запросіть санітарну епідемічну станцію. Оглянувши приміщення, вам видадуть дозволяючий документ і висновок про відповідність санітарним нормам.
5
Зверніться до представників пожежної охорони. На підставі огляду приміщення та перевірки протипожежних пристроїв вам видадуть висновок про дозвіл відкриття дитячого садка.
6
Зверніться в Ліцензійну палату з програмою виховання, розвитку і освіти дітей. Весь педагогічний колектив, який ви запросили для роботи в своєму дитячому саду, повинен пройти атестацію і державну акредитацію. Без цієї умови ви не отримаєте ліцензію. Минулі атестації та акредитації педагогів не рахуються і не підходять для отримання ліцензії.
7
В ліцензії зазначаються основні напрямки виховної та освітньої роботи вашої установи.
8
Отримавши всі дозволи і ліцензію, ви зможете приступити до роботи. Виплачувати податки потрібно систематично і звіт до податкових органів представляти щоквартально, тобто додатково доведеться найняти професійного бухгалтера.
9
Ваш домашній дитячий сад постійно перевірятиме СЕС, пожежна охорона і представники Ліцензійної палати на відповідність усім нормам і вимогам.
10
На сьогоднішній момент відкрити легальний домашній дитячий сад вдалося одиницям. У звичайній квартирі - нікому. Тому настільки поширені нелегальні домашні дитячі сади .
Зверніть увагу
Таким чином, в бізнесі з'явилася нова ніша - дитячі сади на дому. Ця ніша ще не зайнята повністю, хоча активно освоюється Вимоги до дитячих меблів в домашньому дитячому саду цілком конкретні - столи повинні бути не більше 58 см у висоту, а стільці - до 34 см. Крім того, необхідно організувати місце для зберігання дитячого одягу (шафки ), а також ігрову зону для дітей.
Корисна порада
Якщо дітей набирається багато, то орендують окрему квартиру, наймають ще пару чоловік, і, ніби як, сад готовий. Але не все так райдужно. Насправді відкрити дитячий сад дуже непросто, тим більше, якщо підходити до цього виключно як до бізнесу - з економічної точки зору. І всі, хто намагався легалізувати домашній дитячий сад, відмовлялися від своєї ідеї. У російському законодавстві просто не передбачено такої можливості, адже навіть для економії місця замінити дитячі ліжечка матрацами, які розстеляють прямо на підлозі ...