Як зробити ремонт в залі.

Яким би гарним і коханим не було ваше затишне гніздечко, рано чи пізно настає момент, коли приходить розуміння: пора робити ремонт . Більшість людей починають переробку своєї квартири з ремонт а залу. Все-таки ця кімната є в квартирі центральної, призначеної як для сімейного відпочинку, так і для прийому гостей.
Вам знадобиться
  • план дій, будматеріали, рішучість і терпіння.
Інструкція
1
Визначаємо, як саме виглядатиме зал після переробки. Це можна зробити самостійно (наприклад, накупивши журналів по дизайну приміщень або вдавшись до допомоги всемогутнього інтернету), а можна і за допомогою професійного дизайнера (але пам'ятайте, що безкоштовно такі фахівці не працюють).
2
Далі справа за складанням кошторису ремонт а і закупівлею необхідних матеріалів. До цього кроку варто поставитися дуже серйозно, щоб уникнути непотрібних витрат і зберегти свій сімейний бюджет.
3
Приступаємо безпосередньо до ремонт у. Починаємо зі стелі. Це найбільш складна і трудомістка частина роботи. Тому гарненько подумайте, чи зможете ви зробити її самостійно або все ж краще залучити професіоналів. Далі займаємося підлогою. Тут все буде залежати від того покриття, яке ви виберете. Кожне підлогове покриття (будь то лінолеум, паркет або ламінат) має свої особливості укладання, з якими має сенс ознайомитися ще на стадії покупки. І в останню чергу - стіни. Які шпалери поклеїти або краще пофарбувати - вирішуйте самі. Тут все залежить від вашого смаку і переваг.
4
Фінальний штрих - декорування приміщення. Розставте меблі, прикрасьте вікно, додайте в інтер'єр дорогі вашому серцю дрібниці, квіти, картини. І ось ваш оновлений зал готовий до прийому гостей.
Зверніть увагу
Зверніть увагу, що деякі види ремонтних робіт вельми трудомісткі і вимагають спеціальних навичок та інструментів (наприклад, монтаж натяжних стель, укладання паркету і т.п.). Тому, якщо ви не володієте ними, зверніться до професіоналів, щоб не псувати дорогі матеріали і не вводити себе в додаткові витрати.
Корисна порада
Якщо ви вирішили поміняти вікно, то зробіть це до того як настелити підлогу і обклеїти стіни. Міжкімнатні двері встановлюються після того, як змонтовані підлоги.