Як зробити бетономішалку. зробити бетономішалку своїми руками.

При будівлі будинків багато виготовляють в домашніх умовах стінові блоки. Однією з найважчих робіт при цьому є виготовлення розчину і бетону для кладки фундаменту і стін. Для полегшення найкраще використовувати бетономішалку , яка може працювати як від електрики, так і вручну.
Вам знадобиться
  • бункер, вал мішалки, лопаті, ручка для перекидання бункера, підшипники підвіски, підшипники вала бетономішалки, корпус підшипників, рама, обмежувач, підвіска, електродвигун, черв'ячний редуктор, петля підвіски платформи електродвигуна.
Інструкція
1
Візьміть 200 л бочку, вона потрібна для перемішування суміші. Просвердлите в кришках по центру отвори для посадки на вал. Потім шлифмашиной від бочки відріжте 1/3 частина її діаметра. Зваріть із сталевих куточків дві підставки у формі літери «А». Залиште між ними відстань, яку трохи більше довжини бункера, з'єднайте їх відрізками арматури. На заднє плече ніжок приваріть два відрізки арматури, а на переднє - один, в самому низу. Попереду під бочку поставте ящик для вивантаження бетону. Для проведення фундаментних робіт під бочку поставте лоток з ухилом для стікання бетону в траншею.
2
Зберіть два корпуси з підшипниками. Встановіть в кожному з них два підшипника, у яких однакові зовнішні діаметри, проте різні внутрішні. Коли немає підшипників з різними внутрішніми діаметрами, то слід взяти чотири однакових підшипника, а приводний вал бетономішалки вставити в підшипник через втулку. Посадіть в підшипники з великим внутрішнім діаметром відрізки труб, це буде підвіска бункера. Один кінець підвіски приваріть до бункера. Це потрібно для полегшення повороту бункера під час вивантаження бетону. Завдяки блоку підшипників не спрацьовує вал бетономішалки і не спрацьовуються отвори в кришках бункера.
3
Вставте вал у внутрішні підшипники. Він повинен пройти через підвіски. На вал приваріть чотири легкі лопаті. Зробіть їх з куточків розміром 25 х 25 мм і розташуйте так, щоб не залишати на дні бункера раствор.Оставьте між стінкою бункера і лопатями мінімальний зазор, приблизно 1-2 мм. За рахунок того, що більша частина маси проходить крізь рамки бетономішалки, електродвигун працює з невеликим навантаженням. Тому можна використовувати однофазний електродвигун з конденсаторами. Швидкість обертання вала повинна бути близько 48 об/хв, інакше при великих оборотах розчин розбризкуватиметься. Типи редуктора і електродвигуна можуть бути різними. Обороти валу підберіть за рахунок діаметрів шківів. Для включення в мережу використовують автомат ІЕ-9901. Ремінь натягується за рахунок ваги електродвигуна, тим самим оберігає електродвигун від перевантаження. Дану бетономішалку можна використовувати не тільки за допомогою електрики, але і вручну. Для цього потрібно на вал прикріпити колесо або ручку для обертання.