Як підключити аналоговий телевізор до комп'ютера.

Дивитися фільми на маленькому дисплеї ноутбука або стаціонарного комп'ютера не так приємно, як на великому екрані телевізора , нехай він навіть і не рідкокристалічний або плазмовий. Підключити комп'ютер можна практично до будь-якого аналоговому телевізору.
Вам знадобиться
  • Кабель S-Video
Інструкція
1
Для підключення слід використовувати роз'єм S-Video, який можна знайти майже на будь відеокарті стаціонарного комп'ютера або ноутбука, а також на більшості моделей аналогових телевізорів. Поєднавши комп'ютер і телевізор за допомогою кабелю S-Video, можна продублювати зображення, однак звук буде йти із звукової карти комп'ютера.
2
Увімкніть комп'ютер і телевізор, а потім підключіть кабель S-Video до обох пристроїв. Зображення почне передаватися, але щоб воно з'явилося на екрані телевізора , слід виконати настройку каналу.
3
Слідуючи керівництву по експлуатації телевізора , виконайте пошук нового каналу. Серед інших сигналів надходять через телевізійну антену, ви виявите і відеосигнал, який передається з відеокарти комп'ютера. Зафіксуйте канал в пам'ять телевізора і насолоджуйтеся переглядом!