Як побороти страх водіння. Як здати водіння місто.

Перші дні за кермом - це маса вражень і переживань. Але зайва емоційність заважає швидкому і правильному реагуванню на дорожні ситуації. Сидячи за кермом, емоції потрібно вимикати, а включати першу швидкість і ставати повноправним учасником дорожнього руху.
Інструкція
1
Перед першими самостійними виїздами в місто, у вас повинна бути відпрацьована техніка маневрів і відмінне знання ПДР. Найбільша проблема новачків, це невміння зіставити значення знака і вашу дію. Реагувати на будь-які знаки, особливо забороняють і пріоритету, потрібно миттєво. У вас немає час на роздумів, що цей знак позначає і що ви повинні робити. Те ж саме з розміткою. Якщо ви раптом зіткнулися з тим, що не розумієте, що наказує вам виконати знак, не поспішайте з маневром. Краще включити сигнал аварійної зупинки, під'їхати до бордюру і подумати. Для того, щоб таких ситуацій не було, необхідно майже щодня вирішувати квитки або займатися "віртуальним" водінням по навчальній комп'ютерній програмі. Так ви дозволите всі можливі дорожні ситуації, які дозволять вам зорієнтуватися у реальній дорожній обстановці.
2
Якщо ви відчуваєте, що вам не вистачає практичних знань, не соромтеся брати додаткові заняття у інструктора. Якщо права у вас вже є, то краще займатися на своїй машині. Все машини різні, поки у вас немає м'язової пам'яті, вам буде складно пересідати з однієї машини на іншу, де все: і зчеплення, і гальмо, і габарити індивідуально. Та й погляд з боку зовсім не завадить, навіть тим, хто думає, що у нього немає проблем. Початківець водій робить багато помилок, сам того не розуміючи.
3
Перші виїзди в місто здійснюйте у вихідні дні або вечірні години, коли машин на дорозі менше. Їхати ви повинні зі швидкістю потоку. Якщо поки ви не можете триматися в загальному потоці, їдьте в правому ряду з включеним аварійним сигналом. Так ви не будете створювати перешкод іншим водіям і вас будуть спокійно об'їжджати
4
Зайва емоційність - поганий попутник. Ви не повинні різко реагувати на будь-які дії інших учасників руху. Вчіться прогнозувати будь-які дії інших водіїв. Так ви будете готові до будь-якого маневру. Пам'ятайте, що успіх водіння залежить від уміння приймати правильне рішення за частку секунди.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=X8_ipgrMiCs