Як закінчити вуз.

Навчання не легка справа. Більшість студентів не може закінчити ВУЗ з причини важкого навантаження і, як наслідок, ліні. Між тим, вища освіта необхідна. Закінчити навчальний заклад нелегко, але слідуючи деяким радам і хитрощів можна цю труднощі подолати.
Інструкція
1
Система навчання вищих навчальних закладів влаштована трохи простіше, ніж в школі. Запорука успішного навчання ховається в відвідуваності. Якщо студент очної форми навчання, то він зобов'язаний відвідувати заняття. Однак багато студентів прогулюють. Саме тому їм доводиться досить важко під час сесії. Викладач дивиться на відвідуваність студента. Деякі з них можуть виставити залік тільки на підставі цього.
2
Необхідно мати всі лекції. Намагайтеся писати кожну лекцію.
3
Працюйте на парах. Підготуйте декілька семінарів протягом семестру. При високій відвідуваності і наявності оцінок за роботу викладач може виставити залік автоматом.
4
Намагайтеся відразу ж дізнатися стиль навчання викладача. Є такі, які вимагають весь матеріал за семестр і бездоганне знання свого предмета. З ними студентам доводиться особливо скрутно. Тут може врятувати висока відвідуваність і робота на парі. Враховуйте, що допуск до іспиту і заліку, кожен викладач виставляє по-своєму.
5
Найважливіший момент у житті студента це сесія. В році зазвичай дві сесії розділені семестрами. Під час сесії студенти здають іспити, допуск до яких забезпечується здачею всіх заліків та курсових. Саме з заліками виникає більше проблем, так як викладачі особливо вимогливі до них. З іспитами трохи простіше, але розслаблятися не слід. Намагайтеся скласти іспит з першого разу і разом з групою. Згодом шанси на здачу різко падає.
6
Написання курсових та лабораторних робіт обов'язкова частина навчального процесу. Найкращим варіантом тут є самостійна робота. Скачані або зроблені іншим студентом роботи ви не завжди зможете захистити. Але якщо ви досить вивчіть матеріал, то захист пройде благополучно.
7
Після дев'яти сесій вам належить здача державних іспитів. Це досить відповідальні заходи, тому поставтеся до них серйозно. По закінченню іспитів ви приступите до написання й захисту дипломної роботи.