Як вирощувати перець будинку.

Солодкий перець не дуже охоче росте в домашніх умовах, на підвіконні йому не вистачає тепла і світла, а листя його часто вражаються білуватим нальотом. Горький же його побратим менш вибагливий, прекрасно росте в звичайному горщику, рясно цвіте і плодоносить. До того ж кущі гіркого перцю дуже декоративні, вони можуть служити справжньою прикрасою приміщення.
Вам знадобиться
  • - насіння гіркого перцю
  • - горщик із землею
Інструкція
1
Коріння кущів гострого перцю дуже чутливі до пересадки, погано її переносять, тому намагайтеся висівати насіння відразу ж у великі горщики. За часом посів можна виробляти і навесні, і восени. Рослини, посаджені в другій половині року, за зиму зійдуть і зміцніють, викинуть до весни перші квіти, в загальному підсумку до осені вони дадуть в два рази більший урожай, ніж весняні кущі.
2
Замочите насіння перцю в воді, дайте їм проклюнуться і висівайте на глибину до 1 см по 2-3 насінини в горщики діаметром від 10-15 см. Добре пролийте землю відстояною водою, накрийте горщик плівкою для створення вологого мікроклімату всередині нього . Після всхода рослин, виберіть найміцніше з них, решта видаліть. Якщо вам шкода їх викидати, пересадите паростки в інші горщики, намагайтеся при цьому максимально зберегти коріння, інакше рослина не приживеться.
3
Біля кожного куща застроміть кілочок і підв'яжіть до нього перець . Поливаючи рослину, не допускайте перезволоження або пересихання землі. Періодично можете підгодовувати його суперфосфатом і деревною золою, розведеною у воді.
4
Доглядайте за перцем, як за звичайним кімнатним квіткою. При бажанні ви навіть можете формувати його крону за допомогою звичайних садових ножиць.
5
Висаджений восени перець вже в травні покриється квітами, на зміну яким прийдуть яскраві маленькі плоди, що міняють своє забарвлення з темно-зеленої до яскраво-червоною. Перець може плодоносити весь рік, для цього необхідно лише організувати йому додаткове підсвічування в зимові дні. Через три роки старі кущі зрізують і замінюють їх на нові.
Корисна порада
Якщо ви додасте в грунт трохи гідрогелю, ви вбережете коріння рослини від загнивання в разі затоки їх водою.