Як виховати волю і характер. Як виховати силу волі.

Кожен з нас має свій неповторний характером . Але характер в цьому значенні має на увазі собою набір особистісних якостей. Якщо сполучати волю з характером , то контекст різко зміниться. Характер означатиме твердість своїх рішень, висновків, життєвих позицій. Люди з твердим і впевненим характером домагаються результатів у своєму житті швидше і з великим успіхом.
Інструкція
1
Воля для людини має визначальне значення. Вона сприяє розвитку особистості. Якість прийнятих рішень залежить саме від неї. Виховання волі потрібно починати з раннього дитинства. Чим людина старша, тим важче його перевиховати. Але якщо такий процес вдався, то це може говорити про сильний характер. Воля - це здатність людини виконати задумане. Для вольової особистості не важко кинути шкідливі звички, закінчити ВУЗ з відзнакою, отримати престижну роботу. Такі люди завжди домагаються задуманого.
2
Процес виховання характеру тривалий і важкий. Тому необхідно запастися терпінням. Головний ворог волі - лінь. Отже, перемога над лінню гарантуватиме успішний розвиток вольового характеру. Здолати лінь непросто, потрібно починати з малого. Виконуйте роботу, яка вам ніколи не подобалася. Намагайтеся виконувати її НЕ через силу. Робіть це невимушено. Почніть читати. Зробіть собі установку на читання 100-200 сторінок за день. Саме установка на заняття і виконання його буде запорука розвитку волі.
3
Почніть фізичні вправи. Таким чином, ви зможете загартувати не тільки волю, а й тіло. Скажіть собі, що будете кожен день виконувати зарядку і виконуйте її. Вас нічого не повинно відвернути. У що б то не стало, робіть зарядку щодня, навіть якщо у вас немає часу. Виконуйте роботу по дому.
4
Почніть контролювати свій час. Складете графік вашого дня. Жити за таким графіком, звичайно ж, важко, але якщо вам буде це вдаватися, не дивлячись ні на що, ваша воля буде рости в геометричній прогресії.
5
Як тільки ви приступите до виховання своєї характер, всі ваші рішення і плани мають бути реалізовані. Кожне слово, яке ви скажете належить перетворити на дію. Не дозволяйте собі лінуватися і давати порожніх обіцянок. З кожним днем ваш характер і воля буду виховуватися. В певний момент ви зрозумієте, що змінилися в кращу сторону.