Як вибрати пустушку.

Всупереч застарілому думку про те, що пустушка формує неправильний прикус і призводить до мовним дефектів, багато батьків все ж включають цей нехитрий предмет для дитячого розради в посаг новонародженого. В кожному спеціалізованому дитячому магазині, в будь-якій аптеці батьківський око радує величезна різноманітність форм, розмірів і забарвлень пустушок. Як же не заплутатися в такому багатому асортименті і вибрати пустушку для свого малюка правильно?
Інструкція
1
Вибирати пустушку слід відповідно до віку малюка. Сучасні пустушки діляться на моделі від народження до трьох, від трьох до шести місяців, від півроку до року і старше. Природно, мамі чи татові потрібно вибрати пустушку саме тієї вікової категорії, до якої належить їх карапуз.
2
Форма сучасних пустушок теж може бути різною. Існують моделі круглі, схожі на вишеньку, овальні, що нагадують крапельку, і ортодонтические, що мають тонку вигнуту шийку і скошений кінчик. Форма ортодонтической пустушки нагадує форму материнського соска в момент годування. Незважаючи на те, що використання ортодонтичних пустушок націлене на правильний розвиток молочних зубів дитини, переваги їх перед традиційними ще ні ким не доведено.
3
Для виготовлення сучасних пустушок використовується три матеріали: гума, латекс і силікон. Гумові пустушки зустрічаються вже досить-таки рідко. А ось латексні і силіконові користуються однаковою популярністю. Силіконові пустушки міцніше і довговічніше латексних, вони менше схильні до деформації. Користуватися ними бажано до появи у малюка перших зубів. Міняти такі пустушки слід раз на місяць, незважаючи на відсутність видимих поврежденій.Латексние пустушки набагато м'якше і еластичнішою силіконових. Використовувати їх рекомендується після поява у дитини перших зубів. Зазвичай латексні пустушки приходять на зміну силіконовим. Міняти їх слід кожні два тижні.
4
Крім усього цього, при виборі пустушки слід ретельно її оглянути. Присутність на пустушці тріщин і бульбашок говорить про те, що вона врятли витримає кип'ятіння і швидко прийде в непридатність.
5
Пустушку для малюка потрібно вибрати таку, щоб в її підставі обов'язково був клапан для виведення повітря.
6
Розмір обмежувального колечка пустушки також грає важливу роль при її виборі. Кільце не повинно бути занадто великим, не варто допускати, щоб воно впиралося малюкові в носик.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=UThYXDn26vI
Зараз у продажу можна зустріти різні пустушки для новонародженого, які відрізняються від інших розмірами і формами. Можна завести декілька сосок і по черзі пропонувати їх малюкові.
Як тільки в сім'ї народилася дитина, виникає багато питань по догляду за малюком, один з яких - чи потрібна новонародженому соска і як її правильно вибрати. Батьки самі вирішують, давати дитині пустушку чи ні, для одних вона неприйнятна, а інші без неї не можуть уявити догляд за немовлям.

Критерії вибору пустушки для немовляти

Досвідчені батьки радять не купувати до народження малюка пустушки, можливо, вони не сподобаються малюкові. Фахівці для новонароджених рекомендують купувати соски, які за формою схожі на сосок материнських грудей. Рідко, коли малюкові припадає до душі перша куплена пустушка, швидше за все, батькам доведеться запропонувати немовляті кілька моделей різних форм. Важливе значення має і матеріал пустушки: латекс м'який і приємний для новонародженого, але він швидко приходить в непридатність. Силікон більш твердий, подобається далеко не всім немовлятам, але довше зберігає форму.

Види і форми пустушок для новонародженого

В дитячому магазині можна зустріти пустушки для новонароджених простий, ортодонтической і анатомічної форми. Єдиний спосіб підібрати оптимальну модель - купити всі форми і запропонувати малишу.Главное відміну анатомічних сосок - вони мають трохи приплющену або, навпаки, подовжену форму. Така конструкція соски допомагає уникати проблем з небом. В магазині можна придбати анатомічні пустушки для маловесних і великих дітей. Багато новоспечені бабусі радять батькам купувати класичні пустушки округлої форми. За формою вони нагадують материнський сосок, виготовляються з латексу або силікону. Ортопедичні пустушки нагадують за формою краплю, на нижній частині розташовується маленька виїмка, яка зменшує розміри соски, виключає деформацію зубів, формує правильний прикус. У деяких моделях є воздухоотводние клапан, який виключає сильне тиск на небо.В перші місяці після народження малюка потрібно вибирати короткі і маленькі пустушки. Не турбуйтеся, якщо малюкові не сподобалася ортопедична або анатомічна соска, купіть звичайну з латексу. Дайте дитині самій вибрати зручну пустушку. Часто зустрічаються випадки, коли малюки відмовлялися від імпортних дорогих сосок і звикали до звичайних і дешевим. Деякі новонароджені готові смоктати будь-яку соску, у них немає особливих вимог, інші воліють тільки певну форму і матеріал.