Як побудувати годівницю для птахів.

Годівниця для птахів не вимагає складних конструкторських рішень. А її складові частини можуть бути з самих елементарних матеріалів, що завалялися будинку. Це можуть бути пляшки з-під напоїв, коробки з-під молока або цукерок і т.д. А головне, час на всю роботу буде витрачено мінімально короткий! Годівниця-альтанка, встановлювана на поверхню, виготовляється таким чином:
Інструкція
1
Візьміть чотири ніжки (приблизно 150 см довжиною) і скріпіть внизу перекладинами по всьому периметру. Далі з'єднайте дві протилежні поперечини дошкою або бруском (10см). На цей брусок буде кріпитися центральний стовп;
2
Встановіть на центральний стовп одну годівницю по середині, а другу під самим дахом годівниці. Нижня призначена для великих птахів , а верхня для дрібних;
3
оббейте піднос годівниці бортиком по периметр. Потім встановіть чотирьохскатну дах годівниці, що захищає від снігу і дощу.
Зверніть увагу
Якщо Ви вирішили займатися підгодівлею птахів, то варто робити це постійно. Деякі птахи звикають до такого харчування, і якщо припинити насипати їм корм, то вони можуть загинути. Важливо прибирати залишки недоїдених крихт або корму. Оптимальний період годування з жовтня до квітня. В інший час птахи повинні добувати прожиток самостійно. Адже такий корм не придатний для годівлі підростаючих пташенят.
Корисна порада
Найпростіша версія годівниці - це гірлянда з різної смакоти. На нитку нанизують сало, скоринки хліба, арахіс і т.д. Годівниця-мішок конструюється не складніше, ніж версія годівниці-гірлянди. Для такого варіанта буде потрібно сітчаста тканина або авоська для овочів. Всередину кладуться кормові інгредієнти, все зав'язується бантиком і підвішується на гілку.