Як посадити рослини в акваріум. Як схрестити лайм і мандарин.

Акваріум в будинку - це не тільки місце проживання декоративних риб. Він може стати справжнім витвором мистецтва, для цього необхідно лише правильно його оформити. Величезну роль в оформленні акваріума виконують висаджені в нього рослини.
Вам знадобиться
  • - акваріум
  • - водні рослини
  • - пісок і камені
  • - капронова нитка
Інструкція
1
Спочатку продумайте, яким ви хочете бачити свій акваріум, і тільки після цього приступайте до вибору рослин. Якщо ви все простір засадити високими водоростями, то краси в цьому ніякої не буде, та й рибок розглянути в цій частіше ви навряд чи зможете. Тому садіть високі рослини на задній план, попереду ж залиште тільки дрібні кущики, не затуляти огляд.
2
Куплені рослини перед приміщенням їх в акваріум необхідно обробити дезінфікуючим розчином, щоб позбавити їх від живуть на них бактерій. Приготуйте слабкий розчин кухонної солі, що складається з 1 ч.л. NaCl і 1 літра води, прополощіть у ньому придбані паростки.
3
Налийте в акваріум трохи води, викопайте в піщаному грунті невелику ямку, опустіть в неї коріння рослини, намагайтеся при цьому їх не прим'яти. Присипте ямку піском. Якщо цього недостатньо і рослина спливає, можете придавити його біля кореня невеликим камінцем.
4
Але деяким паросткам цього недостатньо. Рослини, що володіють підвищеною плавучістю, слід прив'язати до каменя капроновою ниткою і прикопати піском. Після вкорінення нитку можна буде видалити.
5
Долийте акваріум доверху водою, розправте рослини, надайте їм потрібну форму. Після цього можна запустити в акваріум надводні рослини. Помістіть їх в той кут, де ви хочете їх бачити. Якщо ж рослини розпливаються, спорудити невелику капронову мережу і обмежте область їхнього поширення.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=fetycPQOcaQ
Корисна порада
Перед придбанням рослини поцікавтеся, наскільки воно світлолюбна, щоб створити йому максимально комфортні умови.
Як цікаво спостерігати за підводним світом - пливучими зграйками мальків, рибками, граючими серед заростей. Але самі по собі рослини в акваріумі не виростуть і щоб створити в підводному царстві ідилію, потрібно буде трохи попрацювати.
Вам знадобиться
  • Рослини, пінцет, енциклопедія по водних рослинах, кухонна сіль
Інструкція
1
Після того як ви купили підводні рослини , бажано відкрити енциклопедію і подивитися, яке з них любить світло, а якому більше подобається рости в тіні. Світлолюбні рослини потрібно садити під лампою. Також подивіться, яких розмірів досягнуть ваші рослини - великі чагарники краще прибрати на задній план, або посадити у бічних стін акваріума.
2
Перед посадкою рослини найкраще продезінфікувати - це вбереже інших мешканців акваріума від небажаних наслідків. Для цього зробіть розчин кухонної солі (візьміть одну чайну ложку солі на літр води) і прополощіть рослини в отриманому розчині.
3
Наповніть акваріум водою приблизно на одну третину. Тепер візьміть в руки пінцет і рослина. Тримаючи його за стебло пінцетом, акуратно вставте ствол в пісок.
4
Рослини одного виду краще садити разом: так вони не будуть заважати один одному рости. Тому посадіть вашу кабомбу в одній стороні, а анубиас нехай росте в іншому кутку.
5
Тепер коли рослини посаджені в грунт, заливайте акваріум водою повністю і кладіть на водяну гладь плаваючі рослини . Якщо хочете, щоб вони розташовувалися в певній ділянці акваріума, прикріпіть до скляних стінках присоски і натягніть капронову нитку - рослини нікуди не попливуть.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=fetycPQOcaQ
Корисна порада
Якщо будь-яке рослина ніяк не бажає вкорінюватися, його також можна прив'язати капроновою ниткою до найближчого каменю. Капронова нитка обрізається вже після того, як рослина зможе саме закріпитися в грунті.