Як намалювати кросворд.

Зараз для того, щоб намалювати сітку кросворду , існує великий вибір різноманітних комп'ютерних програм. Але для оволодіння ними потрібно певну кількість часу, часом його не вистачає. Якщо потрібно швидко накидати кросворд, можна піти двома шляхами: зробити це або через Word, або через Excel.
Інструкція
1
Створення кросворду в програмі MS Office WordЕслі у вас кросворд невеликий, скористайтеся функцією «Створити таблицю». Вибравши потрібну кількість стовпців по горизонталі і вертикалі, починайте будувати свою сітку. Для цього видаліть непотрібні межі між осередками таблиці, скориставшись опцією «межі і заливка» і зробіть безбарвними непотрібні межі осередків, сформувавши таким чином схему свого кросворду .
2
Якщо кросворд великий, зайдіть в панель «Малювання», намалюйте квадрат і скопіюйте його на аркуш необхідну кількість разів, а потім розташуйте отримані осередки в бажаному порядку, щоб отримати сітку кросворду .
3
Створення кросворду в програмі MS Office ExcelЗдесь все набагато простіше, так як не потрібно малювати осередки і квадрати. Виберіть потрібну кількість осередків, задайте їх висоту і ширину. Для цього виділіть комірки, клацніть по ним правою кнопкою миші і перейдіть в панель «Формат ячеек». Виберіть вкладку «стовпець», далі «ширина» і «задати значення». Те ж саме виконайте з вирівнюванням осередків по висоті.
4
Зайдіть в панель «Вид», далі перейдіть в панель інструментів і натисніть вкладку «Кордон». Виберіть команду «Кордон малюнка» і далі - «Сітка по кордону малюнка». Задайте там тип лінії і колір. Після цього курсор стане в вигляді олівця. Утримуючи ліву клавішу мишки, надайте вид вашої схемою кросворду .
5
В обох програмах можна набити текст в осередку кросворду і помістити завдання збоку від кросворду або внизу, в залежності від розташування. За бажанням можна також зробити кордону кросворду товстими лініями і застосувати до вмісту комірок команду «Заливка».